betclic bonus powitalny

Betclic Bonus Powitalny Cashback, czyli zakład bez ryzyka aż do 550 PLN.

Betclic bonus powitalny 

Bonus powitalny to dla wielu graczy czynnik, który może zaważyć na decyzji, gdzie zarejestrują swoje konto bukmacherskie. Betclic jest na rynku bukmacherskim nie od dziś i wie, jak przyciągnąć zainteresowanie klientów. Sposobem bukmachera Betclic na pozyskanie nowego klienta jest najwyższy na rynku bonus cashback. Gracz otrzymuje aż 550 PLN! 

Najwyższy bonus bez ryzyka – 550 PLN

Bukmacher Betclic postanowił nie rozdrabniać się na wiele promocji bukmacherskich o niskiej wartości. W ramach swojego bonusu powitalnego na start dla nowych graczy, którzy dopiero rejestrują konto bukmacherskie, oferuje cashback do 550 zł. Inni bukmacherzy mają bardziej złożone bonusy, Betclic jednak może poszczycić się jedną z najwyższych promocji. Żaden bukmacher nie oferuje wyższego zakładu bez ryzyka od tego, który zaproponował nam Betclic. 

Warunki promocji Cashback Betclic

Chyba wszyscy gracze wiedzą, czym jest bonus cashback i na czym polega zakład bez ryzyka. Dla początkujących graczy wyjaśniamy, że bonus cashback gwarantuje zwrot stawki za przegrany zakład. Bukmacher zwraca przegrane pieniądze na konto depozytowe lub bonusowe gracza. W przypadku Betclic obowiązuje obrót bonusem. Bukmacher wymaga wykonania aż sześciokrotnego obrotu z minimalnym kursem 2.00. Zakłady systemowe nie wliczają się do obrotu, można go dokonać zakładami pojedynczymi, wielokrotnymi oraz na żywo. 

Pamiętaj również, że bukmacher zwraca stawkę pomniejszoną o obowiązkowy podatek. Jeżeli chcesz otrzymać maksymalny zwrot stawki z dostępnego bonusu, musisz zagrać za wyższą kwotę pieniędzy. Bonus przyznawany jest na okres 30 dni od momentu, kiedy dokonano rozliczenia pierwszego zakładu obstawionego przez Użytkownika, o ile zakład ten jest przegrany. 

Kod promocyjny Betclic 2020

Kod promocyjny Betclic upoważnia do odebrania wyższego bonusu na start. Niewielu graczy wie, że bonus cashback w zakładach bukmacherskich Betclic wynosi 500 zł w standardowej ofercie. To dzięki podaniu dedykowanego kodu promocyjnego o treści “PREZENTPL” podczas rejestracji wartość bonusu się zwiększa o 50 zł. Jeżeli więc chcemy uzyskać dostęp do ofert promocyjnej VIP, musimy zarejestrować się w serwisie bukmacherskich Betclic ze specjalnym kodem promocyjnym “PREZENTPL”. 

Rejestracja w Betlic

Rejestracja w Betclic jest dziecinnie prosta. Założenie konta bukmacherskiego w serwisie Betclic powinno zająć tylko kilka minut. Proces rejestracyjny wymaga podania danych osobowych gracza, następnie ich weryfikację. Kwestionariusz rejestracyjny podzielony jest na 3 proste kroki. Gracz proszony jest o uzupełnienie informacji o sobie, podania wymyślonego pseudonimu/nicku, a także ustawienie hasła zabezpieczającego profil.

Rejestracja u bukmachera Betclic jest bardzo intuicyjna, jednak dla nowych graczy, którzy zakładają konto bukmacherskie po raz pierwszy, przygotowaliśmy instrukcję krok po kroku, jak poprawnie wypełnić kwestionariusz. 

Jak założyć konto w Betclic?

  1. Wejdź na oficjalną stronę www bukmachera.
  2. Odnajdź przycisk „Zarejestruj się”. 
  3. I krok rejestracji w Betclic – podaj swoje imię, nazwisko, data urodzenia, adres e-mail. Zaznacz wymagane zgody. Kliknij „Dalej”. 
  4. II krok rejestracji w Betclic – uzupełnij PESEL, adres i numeru tel. Kliknij „Następny”.
  5. III krok rejestracji – wymyśl swój unikalny nick i hasło. Podaj kod promocyjny Betclic o treści “PREZENTPL”.

Betclic sugeruje, jaki nick można sobie ustawić na podstawie imienia i nazwiska gracza. Inne zakłady bukmacherskie przestrzegają przed ustawieniem nazwy użytkownika kojarzących się z prawdziwym nazwiskiem i imieniem w celu zadbania o pełną anonimowość. Na ostatnim etapie rejestracji można również ustawić sobie pytanie pomocnicze, na wypadek, gdybyśmy zapomnieli hasła.

Rejestracja z kodem bonusowym Betclic

Jak wynika z naszej instrukcji, kwestionariusz rejestracyjny jest prosty. Warto przeznaczyć kilka minut na rejestrację u tego bukmachera, by następnie móc korzystać z jego bogatej oferty zakładów. Bukmacher Betclic oferuje naprawdę atrakcyjny bonus powitalny, którego wartość podwyższa dedykowany kod o treści “PREZENTPL”. Kod należy wpisać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Wyznaczone pole na kod promo znajduje się w trzecim, czyli ostatnim etapie rejestracji. Aby podać kod promocyjny, należy kliknąć na napis “Kod promocyjny”. Na dole pojawi się pole do wpisania kodu. W nawiasie bukmacher zaznacza, że podanie kodu nie jest obowiązkowe. Spójrzmy jednak prawdzie w oczy, kto nie chciałby skorzystać z darmowych bonusów?  

Betclic szybka rejestracja bez dowodu 

Betclic wprowadził rejestrację tymczasową, dzięki czemu po wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego gracz może rozpocząć obstawianie. Konto tymczasowe zakłada się bez konieczności weryfikacji tożsamości. Skany dowodu osobistego można więc dosłać później, kiedy np. postanowimy wypłacić z naszego konto bukmacherskiego pewną sumę pieniędzy. Konto tymczasowe daje praktycznie takie same możliwości coc konto stałe. Różni je jedynie możliwość wypłacania pieniędzy. Bukmacher Betclic ani żaden inny bukmacher nie może wypłacić pieniędzy graczowi, który nie przeszedł pełnej weryfikacji danych. 

Betclic cashback na start – podsumowanie

Gracze, którzy liczyli na atrakcyjną promocję w ramach bonusu powitalnego w Betclic, mogą się nieco rozczarować. Betclic zaproponował bonus cashback w wysokości 550 PLN. Wartość promocji jest wysoka, wśród wszystkich dostępnych cashbacków w zakładach bukmacherskich Betclic plasuje się najwyżej. Jednak nie możemy przemilczeć trudnych warunków obrotu. Bukmacher wymaga aż sześciokrotnego obrotu po kursie co najmniej 2,00. Nawet doświadczeni gracze mogą zwyczajnie nie sprostać wymaganiom bukmachera, co uniemożliwi im odebranie środków z cashback.

Betclic TV – transmisje na żywo 

Dostępność transmisji znacznie ułatwia typowanie meczów na żywo. Mimo to usługa streamingu live wciąż nie jest standardem w zakładach bukmacherskich. Nie wszystkie zakłady bukmacherskie, które mają w swojej ofercie zakłady na żywo, udostępniają mecze live. Bukmacher Betclic udostępnia streamy z meczów w ramach Betclic TV. Dostęp do niego mają tylko zarejestrowani użytkownicy. Transmisje w ramach Betclic TV obejrzymy zarówno na stronie www bukmachera, jak i w jego aplikacji mobilnej. 

Aplikacja mobilna Betclic 

Aplikacja Betclic śmiało może zostać nazwana jedną z najlepszych aplikacji bukmacherskich. Występuje w wersji zarówno na oprogramowanie Apple, jak i iOS. Ma pełną ofertę zakładów bukmachera. Jej dużym plusem są dostępne transmisje live z meczów. Aplikacja Betclic umożliwia rejestrację u bukmachera, a sam kwestionariusz rejestracyjny swoim wyglądem przypomina nieco rozwiązywanie quizu. Aplikacja jest prosta w obsłudze i nie zacina się. 

Dodatkowe promocje w Betclic

Bukmacher organizuje promocje również dla stałych graczy. By z nich skorzystać, wystarczy jedynie być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu bukmacherskiego Betclic. 

Multi+ 

Bukmacher Betclic zapewnia na swojej stronie internetowej, że dzięki promocji Multi +, typując jak zwykle, będziemy wygrywać więcej. Aby skorzystać z promocji Multi +, gracz musi zagrać 5 wydarzeń, które można łączyć z zakładami na żywo. W przypadku, kiedy kupon okaże się wygrany, bukmacher powiększy kwotę wygranej zgodnie z tabelą.

Puszczając kupon akumulowany, gracz ma większe szanse na wysokie wygrane. Promocja Multi+ od Betclic obowiązuje przy wszystkich dyscyplinach sportowych. Wybierając zakłady do kuponu, pamiętaj o tym, żeby wybierać zakłady oznaczone logiem bonusu Multi+. Tylko one zaliczają się promocji. Warunkiem, który należy spełnić, jest minimalny kurs zdarzenia, który wynosi 1,20. Betclic zastrzega w regulaminie, że maksymalnie może przyznać 10 tysięcy złotych w ramach promocji Multi +.

Piłkarski Jackpot w Betclic

Piłkarski Jackpot w Betclic to promocja dedykowana dla graczy, którzy obstawiają mecze piłki nożnej. Jackpot daje niepowtarzalną okazję na zdobycie wielkiej wygranej. Aby dołączyć do akcji promocyjnej Piłkarski Jackpot, należy: 

  1. Wejść na stronę internetową bukmachera Betclic.
  2. Odnaleźć zakładkę „Promocje”.
  3. Wejść w sekcję promocji Piłkarski Jackpot.
  4. Nacisnąć czerwony przycisk „Dołącz”.

Po wykonaniu tych prostych kroków możesz być pewien, że zostałeś zapisany do promocji i bierzesz udział w kumulacji. Jak przygotować kupon, który wygra w kumulacji Piłkarski Jackpot? Piłkarski Jackpot jest promocją czasową. W większości przypadków użytkownicy są zachęcani są do obstawiania meczów na polską Ekstraklasę. Zdarza się, że bukmacher Betclic umożliwia obstawianie zakładów na włoską Serię A i Angielską Premier League w ramach Jackpot`u.  

Zadaniem gracza jest prawidłowe obstawienie wszystkich meczów z danej ligi na jednym kuponie. Twój kupon będzie rozliczony jako wygrany dopiero wtedy, gdy trafisz wszystkie mecze. Czas trwania promocji znajdziesz na oficjalnej stronie bukmachera. Betclic nie ustalił minimalnego kursu na kuponie. Kupon należy postawić za środki depozytowe, a nie z konta bonusowego. 

Piłkarski Jackpot nie ma określonej maksymalnej wygranej, jaką można zdobyć. Gracz wygrywa pieniądze z wygranego kuponu oraz dodatkowo część nagrody z promocji Jackpot. Dopóki ktoś nie zgarnie głównej nagrody, jej pula będzie rosła. Na zachętę warto wspomnieć, że rekordową wygraną zdobył Kamil z Rybnika, który wytypował poprawnie 8 meczów 23 kolejki Ekstraklasy, wygrywając 50 000 zł. 

Bukmacher Betclic zachęca graczy do wzięcia udziału w promocji. Jednak zasady obrotu wygranym bonusem w ramach promocji Jackpot są bardzo wymagające. Betclic życzy sobie wykonania sześciokrotnego obrotu wygraną z bonusa po kursie 2,00 w ciągu siedmiu dni od daty jego przyznania. 

Bonus od Betclic – pobij Footrolla

W internecie popularną akcją jest „Pobij Footrolla”. Dotyczy ona oczywiście znanego youtubera specjalizującego się w piłce nożnej, czyli Macieja Krawczyka. Akcja polega na tym, że youtuber typuje mecze, udostępnia swój kupon widzom, a ich zadaniem jest przebicie Macieja w typach. Jeśli obstawisz lepiej od youtubera, to na Twoje konto bonusowe trafi dodatkowe 10 PLN.

Betclic – legalny polski bukmacher

Bukmacher Betclic legalną działalność w Polsce rozpoczął pod koniec czerwca 2019 roku. Prosimy zwrócić uwagę na słowo „legalną” w poprzednim zdaniu, ponieważ Betclic ma znacznie dłuższy staż na polskim rynku bukmacherskim. Przez lata prowadzenia biznesu zjednał sobie stałych typerów. Po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 r. rynek uległ zmianie. Aby organizować zakłady wzajemne zgodnie z polskim prawem, Betclic musiał uzyskać specjalną licencję od Ministerstwa Finansów. 26 września 2018 roku bukmacher otrzymał zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów (nr licencji PS4.6831.11.2017). Od tamtej pory należy do grona legalnych bukmacherów online w Polsce. 

FAQ

Jaki bonus promocyjny oferuje Betclic?

Bukmacher eWinner w ramach bonusu powitalnego dla nowych graczy oferuje cashback do 550 PLN. Cashback od Betclic jest najwyższym bonusem bez ryzyka dostępnym na polskim rynku bukmacherskim.

Jakie są waunki obrotu promocji na start w Betclic?

Gracz musi zagrać kupony za sześciokrotność przyznanego depozytu. Każdy kupon musi mieć kurs co najmniej 2,0.

Czy bukmacher Betclic oferuje freebet?

Na ten moment bukmacher Betclic nie udostępnia bonusu freebet. Nowy gracz, który zarejestruje konto w serwisie Betclic otrzyma wysoki bonus cashback. W celu sprawdzenia aktualnych promocji odszukaj zakładkę „Promocje” na oficjalnej stronie internetowej bukmachera.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar