betfan bonus powitalny

BETFAN kod promocyjny 2020. Bonus na start dla nowych graczy

Szukasz atrakcyjnych warunków bonusu na start u legalnego bukmachera? Tym razem sprawdzamy ofertę BETFAN. Jaki bonus powitalny przygotował ten najmłodszy operator na polskim rynku zakładów bukmacherskich? Przekonajmy się. 

Bonus powitalny na start od BETFAN 

Każdy bukmacher zawzięcie walczy o to, by przyciągnąć do siebie jak najwięcej fanów. W tym celu należy zadbać o wysokie kursy, bogatą ofertę zakładów, ale również o atrakcyjne promocje. Jednym z najpopularniejszych bonusów jest bonus powitalny na start. Bukmacher umożliwia jego odbiór tuż po rejestracji w serwisie. Jest on dedykowany tylko nowym graczom w serwisie BETFAN, którzy zarejestrowali się ze specjalnym kodem promocyjnym o treści “PREZENT”. 

BETFAN kod promocyjny 2020

Kod promocyjny BETFAN o treści “PREZENT” umożliwia odbiór wyjątkowych promocji. Podanie dedykowanego kodu promocyjnego podczas rejestracji konta w serwisie BETFAN daje dostęp do lepszej oferty bonusowej bukmachera. Dedykowany kod promocyjny ma za zadanie zmaksymalizować wartość bonusu na start dla nowych graczy. 

Bonus powitalny w BETFAN 

Bonus powitalny to wspaniała okazja do tego, by odebrać promocje już na początku przygody z obstawianiem zakładów w serwisie BETFAN. Sprawdziliśmy, jaki bonus powitalny zaoferował bukmacher BETFAN. „Potrójne uderzenie” to oficjalna nazwa bonusu na start od BETFAN, nawiązuje do kilku promocji, które wchodzą w skład bonusu. 

Zakład bez ryzyka do 100 PLN

Cashback to forma promocji, w której gracz dostaje zwrot od bukmachera za kupon, który nie wszedł. BETFAN nie doprecyzował w regulaminie, na co możesz postawić w ramach promocji cashback. Obowiązuje natomiast minimalny kurs, który wynosi 1.14. Maksymalna wartość cashbacku od BETFAN to 100 zł. Bonus zostaje przyznany nie później niż 48 godzin roboczych od momentu rozliczenia ostatniego zdarzenia na kuponie. Gracz może go przeznaczyć na jakiekolwiek zakłady.

Zasady obrotu bonusu cashback od BETAN

BETFAN tytułuje zakład bez ryzyka jako „Siano wraca na konto główne”, co w dużej mierze tłumaczy zasady tej promocji. BETFAN pozytywnie zaskoczył wszystkich graczy, ponieważ zwrot przegranej stawki zakładu wpłacany jest na saldo główne konta gracza, dzięki czemu można je od razu wypłacić. Podsumowując, BETFAN nie wymaga żadnego obrotu. 

Bonus od depozytów “PAKIET PUDZIANA”

W ramach bonusu powitalnego gracz otrzymuje również „PAKIET PUDZIANA”, czyli bonus od trzech pierwszych złożonych depozytów. Wygraną z salda bonusowego przy przenoszeniu na saldo główne mnoży się x10. Dzięki temu, łącznie bonus może wynieść nawet do 3000 zł.  

Jak obrócić bonus “PAKIET PUDZIANA”? 

Aby wypłacić bonus na saldo główne bukmacher BETFAN, wymaga wykonania obrotu o określonych warunkach. Gracz musi zawrzeć dowolne zakłady za łączną stawkę o wartości równej 5-krotności otrzymanego bonusu. Każdy z zakładów musi zawierać minimum 2 zdarzenia. Aby kupon został wzięty pod uwagę, minimalny kurs każdego zdarzenia ma być równy 1,45 lub wyższy. 

Należy wspomnieć, że według nowego regulaminu promocji, który wszedł w życie 14 kwietnia 2020 r., promocją nie są objęte zakłady na zdarzenia z oferty MATCHDAY BOOST. Jeśli zaś chodzi o obrót bonusem, to nie będą do nich zaliczane kupony rozliczone jako zwrot stawki oraz kupony zawierające w wyniku rozliczenia unieważnione zdarzenia z kursem 1,00.

Gra bez podatku w BETFAN!

BETFAN prowadzi swoją działalność w pełni legalnie, dlatego musi pobierać 12% podatku od stawki zakładu. Jest to obowiązek wszystkich polskich, legalnych bukmacherów. Betfan jednak oferuje promocję, dzięki której można grać bez podatku i wygrywać więcej. Oprócz bonusu powitalnego gracze w BETFAN mogą dodatkowo grać bez podatku. Dzięki temu można zyskać ekstra 14%. W przeciwieństwie do innych zakładów bukmacherskich BETFAN zapewnia grę bez podatku 24 godziny na dobę, a nie w wybrane dni tygodnia, bądź w wybrane wydarzenia.

Warunki promocji “Gra bez podatku” 

Gracze mogą obstawiać bez podatku przez cały czas, jednak muszą się stosować do regulaminu promocji, który określa, że na kuponie powinny się znaleźć minimum 3 zdarzenia, których kurs będzie wynosił 1.35 lub więcej. Promocja obejmuje tylko zakłady proste, bez systemowych. Z promocji wykluczone są także sporty wirtualne. Gracz może grać bez podatku wielokrotnie w trakcie trwania tej promocji.

BETFAN rejestracja

Początkujący gracze mogą nie być do końca przekonani, czy proces rejestracji konta bukmacherskiego będzie prosty do przejścia. Ze względu na tych, którzy rejestrują się w serwisie bukmacherskim po raz pierwszy, przygotowaliśmy krótką instrukcję, jak zarejestrować się u bukmachera BETFAN. Poniżej dowiesz się również, na co zwrócić uwagę podczas zakładania konta.

Rejestracja z kodem promocyjnym BETFAN

Chcielibyśmy przypomnieć, że rejestracja w BETFAN jest całkowicie darmowa. Wypełnienie kwestionariusza rejestracyjnego nie powinno zająć więcej niż 2-3 minuty. Aby otworzyć konto w BETFAN, postępuj zgodnie z zamieszczoną poniżej instrukcją. 

  1. Przejdź do oficjalnej strony bukmachera. 
  2. Kliknij na przycisk „OTWÓRZ KONTO” w prawym, górnym rogu strony. 
  3. Wypełnij kwestionariusz rejestracyjny swoimi prawdziwymi danymi. 
  • KROK 1 – Dane potrzebne do założenia konta to adres e-mail, hasło do konta gracza, numer telefonu. Po wypełnieniu wymaganych danych zaznacz, że masz ukończone 18 lat i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.  
  • KROK 2 – Podaj wymagane dane, czyli swoje imię i nazwisko, wpisz numer PESEL. W tym miejscu wpisz także dedykowany kod promocyjny BETFAN o treści „PREZENT” oraz zaznacz kolejne zgody. 

Radar 365, czyli nowa promocja każdego dnia

Bukmacher BETFAN poza bonusem powitalnym oferuje również inne promocje. Stałą akcją promocyjną jest „Radar 365”, w ramach którego codziennie przygotowuje nowe atrakcje bonusowe dla stałych klientów. Zazwyczaj są to bonusy na zakłady AKO, dodatkowy procent do wygranej, cashback, a nawet freebet. Aby móc skorzystać z promocji Radar 365, należy oczywiście być zalogowanym użytkownikiem serwisu BETFAN.  Aktualne bonusy są wyróżnione na oficjalnej stronie internetowej bukmachera w zakładce „Promocje”.

Zakłady specjalne w BETFAN 

Mimo że BETFAN to stosunkowa młoda firma na rynku bukmacherskim, to w niektórych obszarach wyznacza trendy. Przykładem tego jest szeroka oferta zakładów specjalnych. Bukmacher BETFAN spokojnie mógłby zmienić nazwę na bet + fun, ponieważ udostępnia najbardziej kreatywne zakłady specjalne spośród wszystkich bukmacherów. Bukmacher pozwala obstawić zakład m.in. na to, czy Banksy ujawni swoją tożsamość. Natomiast tuż przed II turą wyborów prezydenckich gracze mogli obstawiać, jaki kolor kreacji wybierze pierwsza dama Agata Duda na ogłoszenie wyborów prezydenckich 2020. Ostatni przykład udowadnia, że BETFAN zawsze działa w real-time i reaguje na bieżące wydarzenia w kraju i na świecie. 

Usługa MyBET 

My BET to specjalna usługa zakładów na życzenie w BETFAN. MyBET umożliwia graczom założenie się o cokolwiek chcą, a jak twierdzi sam bukmacher, może to być “prawie wszystko”. Korzystając z My BET, gracz tworzy swój własny zakład specjalny. W praktyce oznacza to, że każdy użytkownik serwisu BETFAN ma realny wpływ na to, jak wygląda oferta zakładów bukmachera. 

Jak korzystać z usługi My BET od BETFAN? 

Jeżeli masz kreatywny pomysł na zakład, który nie znajduje się w ofercie bukmachera BETFAN, zgłoś go za pomocą funkcji My BET. Aby to zrobić, przejdź do oficjalnej strony www bukmachera, następnie odnajdź zakładkę „MyBET” i zgłoś swoją propozycję, wypełniając specjalny formularz. Podając swój prawidłowy e-mail, masz pewność, że Bukmacher odpowie na Twoją propozycję w ciągu kilku dni od wystosowania zgłoszenia. By Twój pomysł został wzięty pod uwagę, musisz zaproponować datę rozliczenia zakładu. Po wysłaniu kwestionariusza Twój pomysł jest analizowany przez pracowników bukmachera, który ostatecznie zadecydują o tym, czy pojawi się on w oficjalnej ofercie BETFAN. Jeżeli BETFAN uzna Twój pomysł na zakład za interesujący, otrzymasz nagrodę w postaci dodatkowych 10 zł na konto bonusowe.

BETFAN CONCIERGE – program dla graczy VIP

BETFAN stworzył specjalny program dla swoich stałych klientów. Program VIP BETFAN Concierge przeznaczony jest dla wyjątkowych klientów. Ciekawą kwestią jest to, że nikt nie do końca wie, w jaki sposób można dostać się do grona uczestników programu. BETFAN twierdzi, że nikt nie może dołączyć do VIP-owskiego programu samodzielnie. Graczom pozostaje czekać na zaproszenie, a tym samym wyraz uznania od bukmachera BETFAN. Tylko ambitni i zaangażowani gracze mają szansę się tam dostać. Jedyne, co możesz więc zrobić, to założyć konto w serwisie BETFAN i rozpocząć grę. Imponująca i skuteczna gra na pewno nie pozostanie niezauważona. 

Zalety uczestnictwa w BETFAN Concierge

Nie bez przyczyny program BETFAN Concierge nazywany jest elitarnym. Wiąże się z nim wiele przywilejów. Spośród udogodnień związanych ze statusem VIP w serwisie bukmacherskim BETFAN można wymienić: 

  • priorytetową obsługę – pierwszeństwo w kolejce do Supportu,
  • specjalne promocje – VIP gracze dostają dedykowane dla nich promocje,
  • szybkie wypłaty – wypłaty graczy ze statusem VIP są zlecane priorytetowo. 

BETFAN aplikacja mobilna na iOS i Android

BETFAN wydaje się dość nowoczesnym bukmacherem. Prowadzi specyficzny, rozrywkowy styl komunikacji, co może sugerować, że chce trafić ze swoją usługą do młodszego grona odbiorców. Nic więc dziwnego, że dosyć szybko udostępnił dedykowaną aplikację bukmacherską. W końcu to „must have” w tej branży. Wszyscy najlepsi bukmacherzy przystosowali oficjalne strony www swoich serwisów do potrzeb urządzeń mobilnych lub dodatkowo wypuścili aplikacje mobilne. 

BETFAN mobile – wszystko, co musisz wiedzieć

Z początku aplikacja bukmacherska BETFAN była dostępna w wersji na telefony z systemem operacyjnym Android. Obecnie można ją pobrać na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli Android i iOS. Instalacja softu przebiega szybko i bez większych komplikacji. Użytkownicy iPhone`ów pobiorą aplikację mobilną BETFAN z oficjalnego sklepu Apple Store, jak wszystkie inne aplikacje mobilne. Androidowcy muszą pobrać apkę z oficjalnej strony www bukmachera, ponieważ sklep Google Play nie zezwala na pobieranie aplikacji bukmacherskich.  

BETFAN – podsumowanie 

BETFAN na polskim rynku bukmacherskim występuje stosunkowo najkrócej. Mimo że rozpoczął swoją działalność w kwietniu 2019 roku, to już dziś należy do czołówki polskich firm bukmacherskich. Aspektem, który niewątpliwie go wyróżnia, jest luźny styl komunikacji ze swoimi klientami. Bukmacher BETFAN jest bardzo aktywny w social media, gdzie często bawi nas memami, czy innymi obrazkami, np. z udziałem gwiazdy, czyli Mariusza Pudzianowskiego. Gracze szczególnie doceniają w BETFAN częste i atrakcyjne promocje oraz możliwość gry bez podatku.

BETFAN – legalny bukmacher

BETFAN to nowy bukmacher w Polsce, który swoją działalność rozpoczął w 2019 roku. Zezwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie od Ministerstwa Finansów otrzymał dokładnie 29.10.2018 roku (numer licencji: PS4.6831.3.2018). Przypominamy, że zakłady bukmacherskie w naszym kraju są dostępne tylko i wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.

Czy mogę założyć konto tymczasowe w BETFAN?

Tak, bukmacher BETFAN wprowadził do swojego serwisu opcję szybkiej rejestracji bez dowodu. Taki rodzaj rejestracji wiążę się jednak z pewnymi ograniczeniami. Gracz musi zweryfikować swoje dane, zanim wypłaci swoje wygrane na konto osobiste.

Czy BETFAN udostępnia bonus powitalny dla nowych graczy? 

Tak, bukmacher BETFAN oferuje odbiór bonusu powitalnego na start dla nowych graczy. Rejestrując się z kodem promocyjnym „PREZENT” wartość bonusu wzrasta do 3100 zł! 

Czy BETFAN udostępnia funkcję cashout?

Tak, bukmacher BETFAN umożliwia cashout. Dzięki tej funkcji gracz może zamknąć zakład przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie. 

Czy BETFAN jest legalnym bukmacherem?

Tak, bukmacher BETFAN prowadzi swoją działalność zgodnie z prawem i jest całkowicie legalny. Posiada ważną licencję od Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych online w Polsce.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar