forbet bonus na start

forBET bonus na start. Jak odebrać bonus powitalny?

Bukmacher forBET to jeden z najlepszych legalnych operatorów zakładów bukmacherskich online. Przez okres prowadzenia swojej działalności zyskał rzeszę stałych graczy, którzy doceniają jego rozbudowaną ofertę promocyjną oraz wysokie kursy. 

Bonus na start od bukmachera forBET

Bukmacherzy zawzięcie ze sobą konkurują o nowych klientów. Posługują się m.in. bonusem powitalnym, który przysługuje wszystkim nowym graczom w serwisie bukmacherskim forBET. Bonus powitalny odbiera się podczas rejestracji konta gracza. Poniżej umieścimy dokładne informacje dotyczące rejestracji u bukmachera. Najbardziej istotną kwestią jest jednak bonus powitalny. Co zawiera i jaka jest jego maksymalna wartość? Jak wypada bukmacher forBET na tle swojej konkurencji. Czy warto zarejestrować się w forBET? 

forBET bonus powitalny dla nowych klientów

forBET przygotował specjalną ofertę na start dla klientów, którzy dopiero co zarejestrowali u niego konto. Niewątpliwie forBET wie, jak zachęcić graczy do obstawiania zakładów sportowych właśnie w jego serwisie. Podstawowa oferta powitalna składa się z trzech odrębnych promocji:

 • bonus od depozytu, 
 • 14 dni na grę bez podatku,
 • mnożnik Maxi Zysk.

Bonus od depozytu do 2000 złotych

Bonus od depozytu to jedna z najpopularniejszych promocji bukmacherskich. Bukmacherzy często oferują go swoim graczom w ramach bonusu na start. Tak zrobił również forBET. Gracz po rejestracji konta bukmacherskiego w serwisie forBET otrzyma 100% bonusu od depozytu do maksymalnie 2000 PLN. 

Na czym polega bonus od depozytu? Bukmacher oferuje bonus w wysokości pierwszej wpłaty gracza na konto bukmacherskie. Maksymalna wartość bonusu, jaki można otrzymać, to 2000 PLN. Regulamin promocji na start określa również minimalną kwotą depozytu, jaka uprawnia do odbioru bonusu, jest to 20 zł. Aby odblokować bonus od pierwszego depozytu, należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2.0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie.

Warunki obrotu bonusu od depozytu 

Środki bonusowe trafiają na konto bonusowe gracza, a nie depozytowe. Dlatego też wymagane jest wykonanie obrotu o określonych przez forBET warunkach. Aby wypłacić bonus, gracz musi wykonać dwukrotny obrót. Kupon musi spełniać poniższe wymogi: 

 •  kurs ogólny kuponu min. 2.5
 •  min. 3 zdarzenia na kuponie – wszystkie zdarzenia z kursem 1.30 lub wyższym. 

Gracz ma 14 dni na wykonanie obrotu, które liczone są od aktywacji bonusu. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe oraz zakłady z oferty WIRTUALNE l i II oraz Gry Karciane.

14 dni gry Bez Podatku

Graczy cieszą promocje, w których otrzymują dodatkowe środki na grę. Jednak możliwość gry bez podatku jest jeszcze bardziej przyciągająca. Właśnie dlatego bukmacher forBET zdecydował się na zaoferowanie swoim graczom gry bez podatku przez 14 dni. Okres dwóch tygodni bez podatku zostaje uruchomiony automatycznie w ciągu 24h. roboczych od momentu zarejestrowania konta gracza w serwisie bukmacherskim forBET. 

Zasady promocji Bez Podatku w forBET

Jednak nie wszystkie kupony zostaną zaliczone do promocji. Aby kupon był zgodny z zasadami promocji „14 dni gry Bez Podatku”, musi zawierać min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.30. Kupon musi zostać postawiony za środki depozytowe, a nie bonusowe. Do promocji zaliczają się zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz WIRTUALNE l. Nie zaliczają się natomiast zakłady długoterminowe, specjalne oraz Combo Expert. Gracz nie może obstawić zdarzeń z oferty WIRTUALNE ll oraz Gry Karciane.

Mnożnik MaxiZysk do drugiego depozytu

Trzecim elementem bonusu powitalnego od forBET jest Mnożnik MaxiZysk. Gracze, którzy wpłacą drugi depozyt po zarejestrowaniu konta, otrzymają mnożnik MaxiZysk dla kwoty do 200 PLN. Dzięki Mnożnikowi zysk z kuponu gracza jest podwajany. forBET wyznaczył minimalną kwotę depozytu, w ramach której zostanie przyznany mnożnik na 20 PLN. Maksymalną kwotą bonusu jest natomiast 200 PLN, co oznacza, że za depozyt powyżej 200 PLN gracz otrzyma MaxiZysk dla kwoty 200 PLN.

Jak postawić kupon z Maxi Zysk? 

Chcąc zagrać kupon za Maxi Zysk, gracz musi wybrać go z listy sald na kuponie. Następnie trzeba nim zagrać jednokrotnie, stawiając jeden kupon. Wymaga się, aby był to kupon AKO z min. 3 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub na żywo – kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40. Stawka kuponu musi się zgadzać z kwotą drugiego depozytu, na który został przyznany Maxi Zysk. 

Zdarzenia z oferty WIRTUALNE l, WIRTUALNE ll oraz Gry Karciane nie będą brane pod uwagę. Z promocji wyłączone są również zakłady długoterminowe, zakłady specjalne oraz Combo Expert. Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 PLN. Pamiętaj, by postawić kupon w ciągu 48h od odebrania MaxiZysku. Po upłynięciu tego czasu promocja straci ważność. 

ForBET kod promocyjny 2020

Kod promocyjny aktywuje wyjątkową promocję na start dla nowych graczy. ForBET przewidział specjalną ofertę dla VIP-ów, którzy wykorzystają dedykowany kod promocyjny o treści „PREZENT”. Gdzie należy podać kod bonusowy? To bardzo proste, wystarczy że wpiszesz go poprawnie podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego.  Dowiedz się, jakie dodatkowe promocje odblokuje kod promocyjny forBET. 

Co otrzymuję wraz z kodem promocyjnym forBET? 

Kod promocyjny to unikatowy kod, dzięki któremu zwiększa się wartość bonusu i ma się dostęp do oferty premium. Podając podczas rejestracji kod promocyjny o treści “PREZENT”, otrzymasz dwa dodatkowe bonusy na start. 

forBET cashback 80 zł

Cashback znany jest również pod pojęciem zakładu bez ryzyka. Rzeczywiście, obstawiając zakład z promocją cashback, gracz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wynik. W przypadku wygranego kuponu gracz oczywiście zgarnie swoją nagrodę. Jeśli natomiast kupon przegra, gracz otrzyma od bukmachera zwrot środków na swój depozyt lub konto promocyjne. Obstawiając kupon, gracz nie ponosi więc żadnego ryzyka. W forBET gracz może otrzymać zwrot nawet do 80 zł. 

Freebet 100 zł od bukmachera forBET

Rejestrując się ze specjalnym kodem promocyjnym “PREZENT” otrzymasz również freebet o wartości 100 zł. Freebet to bardzo pożądany przez graczy rodzaj promocji bukmacherskich. Dzięki niemu gracz dostaje możliwość postawienia kuponu bez konieczności ryzykowania własnymi środkami. Z tego względu w internecie można natknąć się na określenie „darmowy zakład”. Freebet od forBET ma jednak dość trudne warunki obrotu. Aby wypłacić bonus, należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie min. 2.0.

Rejestracja z kodem promocyjnym w forBET

Każdy, kto ma choć minimalne doświadczenie z bukmacherką wie, że aby móc przystąpić do obstawiania zakładów sportowych, należy zarejestrować się w serwisie bukmacherskim. Jak wygląda proces rejestracji u bukmachera forBET? Poniżej opisujemy krok po kroku, jak wypełnić formularz rejestracyjny i poprawnie utworzyć konto bukmacherskie. 

Na początek, należy odnaleźć oficjalną stronę bukmachera www.iforbet.pl. Odszukaj przycisk „Rejestracja” w prawym górnym rogu. Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego. 

1. Dane do logowania 

Uzupełnij swoje dane do logowania:

 • adres e-mail, na który przyjdzie kod aktywacyjny, 
 • nazwę użytkownika, 
 • hasło. 

W kolejnym kroku zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadcz, że zapoznałeś się z regulaminem. Zwróć uwagę na to, że ostatnia zgoda jest automatycznie zaznaczona. Odnosi się ona do bonusu powitalnego, który przysługuje wszystkim nowym klientom bukmachera forBET. 

2. Dane użytkownika

Na tym etapie musisz podać prawdziwe informacje o sobie.

 • obywatelstwo,
 • imię, 
 • nazwisko, 
 • numer telefonu komórkowego, 
 • miasto, 
 • adres,
 • walutę, jaką się posługujesz.

3. Dane konta

Krok trzeci jest ostatnim etapem rejestracji. Aby przejść go pomyślnie, należy podać:

 • datę urodzin, 
 • typ dokumentu tożsamości, którym chcemy, aby zweryfikowano naszą tożsamość, 
 • serię oraz numer dokumentu, 
 • numer PESEL, skan pierwszej i drugiej strony dokumentu, 
 • numer konta bankowego. 
 • kod promocyjny. 

Ponownie zaznacz wymagane zgody. Wskaż źródło środków, które planujesz przeznaczyć na grę. Po poprawnym uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych kliknij przycisk „Zarejestruj się”.

Podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego u bukmachera forBET Twoją uwagę powinno zwrócić pole na podanie kodu promocyjnego. To bardzo ważne, by nie zostawić go pustego. Wpisanie “PREZENT” w polu na kod promocyjny zapewni Ci dostęp do wyjątkowej oferty bukmachera. 

Aktywacja konta bukmacherskiego 

Dopełnieniem wszystkich formalności będzie aktywacja konta bukmacherskiego w forBET. W tym celu należy otworzyć swoją skrzynkę e-mail, gdzie czeka na Ciebie wiadomość od forBET z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego i zaczekaj, aż proces weryfikacyjny zakończy się z powodzeniem. forBET nie wysyła powiadomienia o aktywacji konta, dlatego doradzamy, abyś zaczekał ok. godziny i spróbował zalogować się na swoje nowo otwarte konto. 

Dodatkowe promocje w serwisie forBET

Poza atrakcyjnym bonusem na start dostępne są jeszcze inne atrakcje dedykowane wszystkim graczom bukmachera. forBET dba o to, by klienci byli zadowoleni z jego usług, dlatego co rusz przygotowuje nowe, atrakcyjne bonusy dla swoich stałych graczy. Promocje obejmują różne wydarzenia i dyscypliny sportowe. 

forBET mobile – aplikacja bukmacherska  

Najlepsi bukmacherzy na polskim rynku już dawno udostępnili swoje aplikacje mobilne. Nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku forBET. Aplikacja bukmacherska od forBET dostępna jest w wersji na telefony z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Aplikacja forBET jest na tyle intuicyjna, że nawet niedoświadczeni gracze nie będą mieli problemu z obstawianiem zakładów. 

Transmisje live w forBET 

forBET jako jeden z niewielu bukmacherów wprowadził do swojej platformy transmisje z meczów na żywo. To bardzo dobry krok, ponieważ streaming live z najważniejszych sportowych wydarzeń znacznie ułatwia typowanie na żywo. forBET niestety nie może pochwalić się dużą ofertą meczów, które są transmitowane w jego serwisie. Na ten moment dostępne są jedynie spotkania NBA. Warto wspomnieć, że dostęp do transmisji live jest całkowicie za darmo. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest posiadanie aktywnego konta bukmacherskiego. 

Opinie o bukmacherze forBET 

Bukmacher forBET oferuje obecnie jeden z najwyższych bonusów powitalnych. Nic więc dziwnego, że zdobywa pozytywne opinie od graczy, którzy znają się na zakładach sportowych. Gracze podkreślają, że warunki obrotu bonusem są w ich zasięgu, a nie są niemożliwe do zrealizowania, tak jak ma to miejsce w przypadku konkurencyjnych bukmacherów. Doceniana jest również oferta zakładów forBET i intuicyjność serwisu www. 

FAQ

Jaki bonus powitalny oferuje bukmacher forBET?

Na bonus powitalny w forBET składa się: bonus od depozytu, 14 dni na grę bez podatku, mnożnik Maxi Zysk. Jak widać, forBET oferuje rozbudowany i atrakcyjny bonus na start, którego wartość można dodatkowo zwiększyć, podając specjalny kod promocyjny podczas rejestracji konta gracza.

Co się zyskuje, podając kod promocyjny forBET?

Dedykowany kod promocyjny forBET zwiększa wartość bonusu powitalnego dla nowych klientów. Gracz, który poda kod w trakcie rejestracji konta gracza, otrzyma dostęp do dwóch dodatkowych bonusów, czyli cashback 80 zł i freebet 100 zł.

Czy muszę przesłać zdjęcie swojego dowodu tożsamości podczas rejestracji?

Każdy bukmacher, który prowadzi swoją działalność w sposób zgodny z polskim prawem, jest zobowiązany do przestrzegania zapisów w ustawie hazardowej. Konieczność weryfikacji konta gracza wynika z tego, że forBET jest legalnym bukmacherem i posiada specjalne zezwolenie od Ministra Finansów na organizację zakładów bukmacherskich w internecie.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar