fuksiarz logo

Fuksiarz kod bonusowy. Co otrzymasz w ramach bonusu na start?

Bukmacher Fuksiarz wchodzi na polski rynek bukmacherski. To potwierdzona informacja. Nowy bukmacher dołącza do grona legalnych bukmacherów jako dwudziesta firma. Przyjrzyjmy się zatem, jak wygląda oferta powitalna bukmachera? Czy da się ją zwiększyć, korzystając z kodu bonusowego Fuksiarz? 

Kim jest bukmacher Fuksiarz? 

W grudniu ubiegłego roku bukmacher Fuksiarz otrzymał licencję na organizację zakładów wzajemnych online od Ministra Finansów. Cieszmy się, że możemy oficjalnie to potwierdzić, ponieważ w Internecie pojawiło się wiele zapytań dotyczących tego, czy bukmacher Fuksiarz jest legalny. Sprawdziliśmy wszystkie dostępne informacje odnośnie nowego bukmachera i na ich podstawie napisaliśmy poprzedni artykuł o wejściu nowego bukmachera Fuksiarz na polski rynek zakładów

Kod promocyjny aktywujący bonus dla VIP-ów

Polacy uwielbiają promocje. Nic dziwnego. Zawsze warto zgarnąć dodatkowe profity i skorzystać z promocji, które gwarantują nam wyższe wygrane w zakładach bukmacherskich. Kody promocyjne są bardzo popularne w bukmacherce. Te dedykowane kody do bukmacherów pozwalają zmaksymalizować wartość bonusu, a nawet odblokować dodatkowe promocje. Gracze chętnie wyszukują w internecie kody promocyjne do polskich bukmacherów. Strony afiliantów udostępniają różnorakie kody, które należy następnie wpisać podczas rejestracji u danego bukmachera. 

Kod bonusowy Fuksiarz

Na wieść o nowym bukmacherze zawrzało. Gracze wypytują o planowaną ofertę powitalną oraz o specjalny kod bonusowy Fuksiarz. Sprawdziliśmy, co oferuje bukmacher oraz przede wszystkim jaki jest aktualny kod bonusowy do Fuksiarz. Staraliśmy się znaleźć odpowiedź na pytanie, czy tak jak u większości legalnych bukmacherów, po wpisaniu bonus kodu gracz otrzyma darmowy bonus powitalny dla graczy VIP? Na ten moment bukmacher Fuksiarz nie udostępnił jednak żadnego kodu promocyjnego dla swoich graczy. Bukmacher co prawda przygotowuje ofertę powitalną dla swoich nowych klientów, jednak nie będzie można jej zwiększyć za pomocą kodu. Każdemu przysługiwać będzie taka sama promocja. Wartość bonusu nie będzie zależała od żadnego kodu promo.

Rejestracja z kodem w Fuksiarz.pl

Kody promocyjne do legalnych bukmacherów online zazwyczaj podaje się już na starcie, czyli podczas zakładania konta bukmacherskiego. Inaczej sprawa wygląda w przypadku nowego bukmachera Fuksiarz.pl. Kwestionariusz rejestracyjny tego buka nie uwzględnia osobnego pola na kod promocyjny, co jedynie potwierdza to, o czym poinformowaliśmy wcześniej – bukmacher Fuksiarz nie udostępnia żadnego kodu bonusowego. Do odbioru promocji na start nie wymaga się podania kodu, a jedynie przejścia przez proces rejestracji konta gracza. Nowy klient, który rejestruje się w Fuksiarz.pl, automatycznie otrzyma pakiet bonusów na start. Co będzie on obejmował? 

Fuksiarz – bonus na start dla nowych graczy

Jak wiemy, Fuksiarz planuje swój oficjalny start na pierwszy kwartał 2021 r. Ma więc jeszcze trochę czasu na to, by odpowiednio się przygotować. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że osoby stojące za Fuksiarzem uzgadniają szczegóły związane z promocją na start. Nie znamy jeszcze treści regulaminu promocji z oferty powitalnej. Niepotwierdzoną informacją jest to, że będzie ona zawierała bonus cashback, czyli tzw. zakład bez ryzyka. Czy te przypuszczenia się potwierdzą? Dowiemy się tego, gdy Fuksiarz udostępni regulamin promocji. 

Bonusy i promocje dla stałych graczy – Fuksiarz.pl

Z oficjalnych źródeł wiadomo, że Fuksiarz wprowadzi dwie innowacyjne promocje dla stałych graczy. Pozwolą one na gromadzenie dodatkowych środków oraz zwiększą szanse na rozliczenie zakładów na korzyść gracza.

Pierwszym bonusem dla stałych klientów będzie cashback bez końca. Jeśli kupon okażę się nietrafiony, część obstawionej stawki wróci na konto bonusowe. Warunkiem cashbacku jest obstawienie wybranych spotkań. Zwrot będzie wzrastał wraz z ilością meczów na kuponie. Maksymalnie może wynieść nawet 50%!

Kolejna promocja to early payout. Klienci Fuksiarza będą mogli skorzystać z funkcji, która do tej pory była dostępna jedynie u największych zagranicznych bukmacherów. Na czym jednak polega? Przy obstawieniu wybranych spotkań, w momencie, kiedy wytypowany przez nas potencjalny zwycięzca wygrywa różnicą dwóch bramek, bukmacher rozliczy mecz jako wygrany. Nawet w przypadku zmiany wyniku na niekorzystny dla gracza, mecz zostanie rozliczony na plus.

Fuksiarz bonus powitalny 2021 – FAQ

Jak odebrać darmowy bonus powitalny w Fuksiarz.pl?

Wystarczy zarejestrować się w serwisie Fuksiarz.pl i postawić pierwszy zakład. Bukmacher nie wymaga żadnego kodu bonusowego do obioru promocji. Bonus na start można odebrać tylko raz.

Co się składa na bonus powitalny Fuksiarz?

Bukmacher Fuksiarz nie udostępnił jeszcze regulaminu promocji. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że najprawdopodobniej będzie zawierał zakład bez ryzyka.

Jak zarejestrować się w Fuksiarz.pl z kodem promocyjnym?

Bukmacher Fuksiarz nie wymaga żadnego kodu promocyjnego podczas rejestracji konta gracza. Każdy otrzyma bonus powitalny o takiej samej wartości.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar