fuksiarz logo

Fuksiarz kod bonusowy. Co otrzymasz w ramach bonusu na start?

Bukmacher Fuksiarz wchodzi na polski rynek bukmacherski. Jako że otrzymał w grudniu 2020 r. licencję uprawniającą do przeprowadzania zakładów wzajemnych Nowy bukmacher dołącza do grona legalnych bukmacherów jako dwudziesta firma. Przyjrzyjmy się zatem, jak wygląda oferta powitalna bukmachera. Czy da się ją zwiększyć, korzystając z kodu bonusowego Fuksiarz? Wszystkiego dowiecie się z niniejszego artykułu.

Kim jest bukmacher Fuksiarz? 

W grudniu ubiegłego roku bukmacher Fuksiarz otrzymał licencję na organizację zakładów wzajemnych online od Ministra Finansów. Cieszmy się, że możemy oficjalnie to potwierdzić, ponieważ w Internecie pojawiło się wiele zapytań dotyczących tego, czy bukmacher Fuksiarz jest legalny. Sprawdziliśmy wszystkie dostępne informacje odnośnie nowego bukmachera i na ich podstawie napisaliśmy poprzedni artykuł o wejściu nowego bukmachera Fuksiarz na polski rynek zakładów

Kod promocyjny aktywujący bonus

Polacy uwielbiają promocje. Nic dziwnego. Zawsze warto zgarnąć dodatkowe profity i skorzystać z promocji, które gwarantują nam wyższe wygrane w zakładach bukmacherskich. Kody promocyjne są bardzo popularne w bukmacherce. Te dedykowane kody do bukmacherów pozwalają zmaksymalizować wartość bonusu, a nawet odblokować dodatkowe promocje. Gracze chętnie wyszukują w internecie kody promocyjne do polskich bukmacherów. Strony afiliantów udostępniają różnorakie kody, których należy użyć podczas rejestracji u danego bukmachera. 

fuksiarz kod promocyjny

Kod bonusowy Fuksiarz

Na wieść o nowym bukmacherze zawrzało. Gracze wypytują o planowaną ofertę powitalną oraz o specjalny kod bonusowy Fuksiarz. Sprawdziliśmy, co oferuje bukmacher oraz przede wszystkim jaki jest aktualny kod bonusowy do Fuksiarz. Bukmacher poszedł nieco inną drogą, niż ta którą wyznaczyła konkurencja. Mianowicie gracz nie będzie musiał wpisywać kodu samodzielnie. Zostanie on przypisany automatycznie do konta gracza zaraz po rejestracji. Dzięki temu ma on gwarancje otrzymania najlepszego dostępnego bonusu na start oraz możliwość skorzystania z pełnej oferty Fuksiarza. Każdemu przysługiwać będzie taka sama promocja.

Rejestracja z kodem w Fuksiarz.pl

Kody promocyjne do legalnych bukmacherów online zazwyczaj podaje się już na starcie, czyli podczas zakładania konta bukmacherskiego. Inaczej sprawa wygląda w przypadku nowego bukmachera Fuksiarz.pl. Kwestionariusz rejestracyjny tego buka nie uwzględnia osobnego pola na kod promocyjny, co jedynie potwierdza to, o czym poinformowaliśmy wcześniej. Do odbioru promocji na start nie wymaga się podania kodu, a jedynie przejścia przez proces rejestracji konta gracza. Nowy klient, który rejestruje się w Fuksiarz.pl, automatycznie otrzyma najlepszą możliwą ofertę na start. Co będzie ona obejmowała? 

szybka rejestracja fuksiarz

Fuksiarz – bonus na start dla nowych graczy

Bukmacher Fuksiarz zdecydował się na jedną z najbardziej lubianych promocji wśród graczy. Cashback, czyli zakład bez ryzyka cieszy się największą popularnością. Pozwala bowiem na zwrot środków za przegrany zakład, więc nic dziwnego że typerzy chętnie szukają takiego bonusu. Oferowany przez Fuksiarza cashback to 50% do max. 500 złotych. W praktyce to oznacza, że bukmacher zwraca połowę stawki za przegrany kupon, zaś maksymalna kwota zwrotu to właśnie 500 PLN. Najważniejszy jest tutaj fakt, że Fuksiarz nie wymaga obrotu. Środki wracają od razu na konto główne. Stamtąd możemy je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Decyzja należy tutaj w zupełności do gracza.

cashback bonus fuksiarz

Promocje dla stałych graczy – Fuksiarz.pl

Jako że chce się wyróżniać na polskim rynku bukmacherskim, Fuksiarz wprowadził dwie innowacyjne promocje dla stałych graczy. Pozwolą one na gromadzenie dodatkowych środków oraz zwiększą szanse na rozliczenie zakładów na korzyść gracza. Przede wszystkim jednak mają za zadanie sprawić, by rozgrywka była jeszcze bardziej atrakcyjna. Przekonaj się sam, czy takie promocje do Ciebie przemawiają.

Cashback bez końca – zwrot przy każdej przegranej

Pierwszym bonusem dla stałych klientów będzie cashback bez końca. Jeśli kupon okażę się nietrafiony, część obstawionej stawki wróci na konto bonusowe. Warunkiem cashbacku jest obstawienie spotkań objętych promocją. Znajdziecie je w specjalnej zakładce w menu strony Fuksiarz.pl. Zwrot będzie wzrastał wraz z ilością meczów na kuponie. Maksymalnie może wynieść nawet 50%! Nigdzie indziej nie spotkacie się z podobną promocją. Fuksiarz stawia na oryginalność.

Early payout – wcześniejsza wygrana

Kolejna promocja to early payout. Klienci Fuksiarza będą mogli skorzystać z funkcji, która do tej pory była dostępna jedynie u największych zagranicznych bukmacherów. Na czym jednak polega? Przy obstawieniu wybranych spotkań piłki nożnej, w momencie, kiedy wytypowany przez nas potencjalny zwycięzca wygrywa różnicą dwóch bramek, bukmacher rozliczy mecz jako wygrany. Nawet w przypadku zmiany wyniku na niekorzystny dla gracza, mecz zostanie rozliczony na plus. Ważne jest to, że kiedy Twój zespół prowadzi np. 3:1 zakład rozliczony jest automatycznie jako wygrany.

early-payout-fuksiarz

Mega Kursy – boost najlepszych zdarzeń

Promocja, która z pewnością zainteresuje starych wyjadaczy i osoby grające u bukmachera regularnie. Boost kursu pozwala na zwiększenie ewentualnej wygranej bez podnoszenia poziomu ryzyka. Ewidentnie najpopularniejsze spotkania będą miały podwyższony kurs ze względu na Mega Kursy. Wtedy gracze Fuksiarza skorzystają i będą mieli możliwość wygrać więcej. Wybierz spotkania z dedykowanej zakładki i daj sobie szansę na wysoką wygraną!

Fuksiarz bonus powitalny 2021 – FAQ

Jak odebrać darmowy bonus powitalny w Fuksiarz.pl?

Wystarczy zarejestrować się w serwisie Fuksiarz.pl i postawić pierwszy zakład. Bukmacher nie wymaga żadnego kodu bonusowego do obioru promocji. Bonus na start można odebrać tylko raz.

Co się składa na bonus powitalny Fuksiarz?

Bukmacher zdecydował się zaoferować graczom cashback 50% do 500 PLN. Zwrot otrzymujemy od razu na konto główne, więc to ciekawa oferta na start.

Jak zarejestrować się w Fuksiarz.pl z kodem promocyjnym?

Bukmacher Fuksiarz nie wymaga żadnego kodu promocyjnego podczas rejestracji konta gracza. Każdy otrzyma bonus powitalny o takiej samej wartości.

Jakie promocje oferuje Fuksiarz?

Dla stałych graczy przygotował trzy ciekawe promocje. Są to: early payout, mega kursy boost oraz cashback bez końca.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar