Zakłady na piłkę ręczną

Piłka ręczna to jeden z najpopularniejszych sportów drużynowych w Europie. Sporą popularnością cieszy się również w naszym kraju, który bezapelacyjnie znajduje się w światowej czołówce, jeśli chodzi o tę dyscyplinę. Reprezentacja Polski wielokrotnie potrafiła dostarczyć kibicom olbrzymich emocji. Przykładem mogą być Mistrzostwa Świata, kiedy nasza ekipa potrafiła uplasować się na podium. Ogromny sukces osiągnęła również jedna z polskich drużyn KS Łomża Vive Kielce, która w sezonie 2015/2016 wygrała prestiżową Ligę Mistrzów. Siłę tego sportu stanowią również lokalne drużyny, które jeszcze przed pandemią koronawirusa zrzeszały regularnie całe społeczności na rozgrywanych przez siebie spotkaniach. Popyt na tę aktywność wydaje się coraz większy. Polacy pragną oglądać piłkę ręczną na wysokim poziomie, a postawa taka warunkuje jej rozwój. Jak wygląda jednak sytuacja na rynku bukmacherskim? Czy zakłady na piłkę ręczną są tak popularne, jak na inne dostępne dyscypliny? By uzyskać rzetelne odpowiedzi na te pytania, należy przyjrzeć się rodzajom zdarzeń, jakie są dostępne w ofercie handballu oraz temu, którzy bukmacherzy udostępniają w ogóle ten sport w swojej ofercie.

Którego  bukmachera wybrać, by obstawiać zakłady na piłkę ręczną?

Kwestia wyboru bukmachera, u którego warto obstawiać zakłady na piłkę ręczną może być dość trudna. Ze względu na sporą popularność tego sportu, mecze z różnych rozgrywek tej dyscypliny dostępne są u większości legalnych firm. By wyszczególnić najciekawsze oferty, trzeba spojrzeć na inne aspekty – nie tylko samą dostępność.

Kursy oferowane przez spółki są dosyć podobne, ale jeśli podejdziemy do tej sprawy drobiazgowo, to najlepszy mnożnik uzyskamy w czołowym polskim bukmacherze, jakim jest Fortuna. Oprócz wspomnianej zalety otrzymujemy możliwość obejrzenia wielu transmisji na żywo, w tym meczów piłki ręcznej. Ponadto przy wyborze tego bukmachera zyskujemy promocję na grę bez podatku, korzystając z tzw. happy hours – opcja zdecydowanie warta przemyślenia. Grą bez podatku możemy cieszyć się także w BETFANIE, który również usatysfakcjonuję swoją różnorodnością zakładów na mecze piłki ręcznej.

Rozsądnym rozwiązaniem przy wyborze bukmachera do obstawiania nie tylko handballu, ale także wszelkich innych dyscyplin, jest spojrzenie przez pryzmat bonusu powitalnego. Według wielu graczy, jak i ekspertów, w tej kwestii prym wiedzie weteran, jeśli chodzi o rynek bukmacherski w Polsce – STS. Legendarna już firma przygotowała dla nas bonus od pierwszej wpłaty na maksymalnie 1200 zł, 20 zł na betgames i sporty wirtualne oraz freebet w wysokości 25 zł. Wśród powitalnych środków prym wiedzie również Betclic. Przy pierwszym zakładzie po założeniu konta, będzie można porządnie zaszaleć, gdyż spółka ta oferuje cashback na pierwszy zakład do 550 zł. Ponadto firma oferuje chyba jeden z najlepszych na rynku cashoutów, wiele transmisji sportowych, oraz stałych promocji, pozwalających na wyższe wygrane przy obstawianiu.

Nie zawiodą się również osoby, które zdecydują się obstawić zakłady na piłkę ręczną przy pomocy bukmachera eWinner oraz jednej z najświeższych firm na rynku o nazwie Superbet. Tak jak w poprzednich propozycjach, potencjalni gracze mogą liczyć na ciekawe bonusy na start, optymalną ofertę handballu oraz sporo promocji, które pozwolą uzyskać dodatkowe środki na typowane spotkania.

Jakie zakłady na piłkę ręczną oferują bukmacherzy?

Rodzaje zakładów w piłce ręcznej nie są może aż tak rozbudowane, jak w przypadku jej nożnej odmiany, ale z pewnością usatysfakcjonują większość typerów. Absolutnie podstawowym zakładem, podobnie, jak w każdym innym sporcie jest wytypowanie zwycięzcy spotkania lub ewentualnego remisu. Ponadto możemy skorzystać z „podwójnej szansy”, która jak sama nazwa wskazuje, pozwala na wybranie połączonych opcji standardowych: wygranej gospodarzy lub remisu, wygranej gości lub remisu, lub wygranej którejkolwiek z drużyn. Zakładkę tę uzupełnia zakład bez remisu (w przypadku remisu kurs rozliczony po 1.0). Typerzy zainteresowani zakładami na piłkę ręczną, mają również szeroki wybór, jeśli chodzi o oszacowanie ilości punktów. Podanych jest kilka linii bramkowych m.in. na koniec spotkania, do połowy rywalizacji oraz na wartość zdobytych punktów przez daną drużynę. Przy wystawionej linii możemy zaznaczyć oczywiście dwie opcje: poniżej lub powyżej. W przypadku wyraźnego faworyta możemy pokusić się z kolei o obstawienie handicapu, czyli minimalnej przewagi bramkowej/punktowej, jaką musi wygrać faworyzowana drużyna. Bukmacherzy oferują także wiele opcji na konkretne połowy – od podstawowych zakładów do określenia ilości bramek. Dla łowców wysokich kursów najciekawszą opcją będzie prawdopodobnie wytypowanie tzw. łamaka, czyli wyniku połowy spotkania razem z rezultatem – w tym przypadku kursy sięgają często nawet wartości kilkudziesięciu.

Jeśli jesteś pasjonatem piłki ręcznej i przy okazji trafnie szacujesz przebieg konkretnych spotkań, możesz spróbować swoich sił, obstawiając zakłady u jednego z legalnych polskich bukmacherów. Jak można było zauważyć, wybór spółki, w której lokujemy swój kapitał, jest niezwykle szeroki. Każdy więc znajdzie na pewno markę, spełniającą konkretne preferencje. Piłka ręczna nieustannie zwiększa swoją popularność, co odbije się także na ewolucji oferty bukmacherów, proponujących zakłady na tę właśnie dyscyplinę.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar