ewinner bonus powitalny

Kod promocyjny eWinner. Jak odebrać bonus powitalny w eWinner?

Bukmacher eWinner jest na polskim rynku zakładów bukmacherskich stosunkowo od niedawna. eWinner otrzymał specjalną licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce pod koniec października 2018 roku. Od tego czasu udowadnia, że najważniejsi są dla niego gracze, dlatego oferuje im specjalne promocje. 

eWinner kod promocyjny 2020

Rynek bukmacherski jest bardzo konkurencyjny. eWinner chcąc się wyróżnić na tle innych bukmacherów, oferuje nowym graczom specjalny bonus powitalny na start. Bonus powitalny przysługuje wszystkim nowym graczom, którzy założą konto bukmacherskie w serwisie eWinner. Wartość całkowitą bonusu można zwiększyć za pomocą specjalnego kodu promocyjnego o treści “PREZENT”. 

Bonus powitalny w eWinner 

Bonus powitalny od bukmachera eWinner jest świetnie przemyślaną promocją. Składa się na nią zakład bez ryzyka oraz bonus od drugiego depozytu. Bonus powitalny można odebrać tylko jeden raz, podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego. Według powszechnej opinii graczy eWinner ma ciekawą ofertę bukmacherską, a zasady bonusów i promocji zawsze są uczciwe i dla każdego zrozumiałe. 

Zwrot za pierwszy zakład do 150 zł! Cashback od eWinner! 

Pierwszą promocją, jaką otrzyma nowy gracz w serwisie eWinner, jest zakład bez ryzyka. W standardowej ofercie cashback może mieć maksymalną wartość 150 zł. Na czym polega promocja typu cashback i co oznacza pojęcie “zakładu bez ryzyka”? Cashback to pojęcie zaczerpnięte z języka angielskiego i oznacza dokładnie zwrot pieniędzy. Promocja zakład bez ryzyka polega więc na tym, że bukmacher zwraca na konto stawkę z zakładu, który dla gracza okazał się przegrany. W przypadku wygranej pieniądze oczywiście również trafiają do gracza. 

eWinner cashback – zasady promocji 

Według standardowej oferty bukmachera eWinner, maksymalny zwrot w ramach promocji cashback wynosi 150 zł. Aby w pełni wykorzystać tę promocję, należałoby postawić kupon za 170,46 PLN. Regulamin promocji nie wskazuje wymaganego kursu zakładu. Określona jest za to minimalna stawka kuponu, czyli 20 PLN. Zwrot stawki z przegranego zakładu wpadnie na konto depozytowe depozytowe gracza. Zaskoczeni? Większość bukmacherów umieszcza bonusy na kontach bonusowych, a następnie wymaga wykonania obrotu. eWinner idzie w tym wypadku graczom na rękę i pozwala na decyzję, czy gracz chce kontynuować grę, czy wypłacić pieniądze od razu. Pamiętajmy, że zwrot stawki będzie pomniejszony o 12% podatku od gier. 

Bonus od depozytu w eWinner, czyli 50% aż do 500zł od II wpłaty!

Bonus od depozytu to jedna z najbardziej popularnych promocji bukmacherskich. Polega na tym, że gracz otrzymuje nagrodę w postaci pewnej sumy środków bonusowych, jeśli dokona wpłaty o określonej wartości. W przypadku eWinner gracz ma okazję zgarnąć 50% aż do 500 zł od drugiego depozytu! Podsumowując, każdy, kto wpłaci drugi depozyt w koncie w eWinnerze, otrzyma bonus wynoszący 50% wartości swojej wpłaty. Nie będzie to jednak więcej niż 500 zł. Jeśli gracz zechciałby skorzystać z maksymalnego bonusu, musiałby wpłacić 1000 zł. W regulaminie promocji wskazana jest również minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania bonusu. Jest to 20 zł. 

Zasady obrotu bonusu od depozytu 

Bonus od wpłaty pojawia się na koniec bonusowym gracza, tak więc wymagany jest jego obrót. Aby wypłacić otrzymany Bonus od Drugiego Depozytu, gracz musi dokonać 6-krotnego obrotu. Zaliczają się kupony wielokrotne, a także single z łącznym kursem minimalnym na poziomie 2.50. Brane są pod uwagę tylko zakończone i rozliczone wydarzenia. Zakłady systemowe oraz zakłady zawarte na Sporty Wirtualne nie będą wliczone do obrotu Bonusem Powitalnym. Na obrót środkami otrzymanymi w ramach Bonusu Powitalnego od Drugiego Depozytu ma się 30 dni. Należy również pamiętać, że na wykorzystanie bonusu jest ograniczony czas. Typer może korzystać z promocji wyłącznie w terminie 60 dni od dnia pierwszej rejestracji w eWinner.

eWinner kod promocyjny 

Tak jak pisaliśmy wcześniej, z promocji na start może skorzystać każdy nowy gracz w serwisie bukmacherskim eWinner. Nie każdy jednak jest świadomy tego, że wartość bonusu można zwiększyć za pomocą specjalnego kodu promocyjnego. Jak to działa? Aby otrzymać ofertę promocyjną VIP, należy zarejestrować się w serwisie eWinner ze specjalnym kodem promocyjnym. Podanie dedykowanego kodu promo o treści “PREZENT” podczas rejestracji odblokuje lepszą ofertę bonusową. 

Co można zyskać z kodem promocyjnym od eWinner? 

Zastanawiasz się, czy kod promocyjny to nie jest jedynie chwytliwy slang marketingowy? Jesteś ciekawy, co konkretnie można zyskać wraz z kodem promocyjnym od bukmachera eWinner? Śpieszymy z odpowiedzią na Twoje pytania. Gracz, który zarejestruje się z kodem promocyjnym o treści “PREZENT” otrzyma wyższy bonus cashback. Maksymalna kwota zwrotu w ramach promocji eWinner zakład bez ryzyka wynosić będzie aż 155 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot, gracz musi zagrać za minimum 176,14 PLN. Nasz specjalny kod bonusowy odblokuje więc wyższą wartość bonusów niż w standardowej ofercie powitalnej.

Rejestracja z kodem promocyjnym eWinner 

Na pewno zastanawiasz się, gdzie należy podać dedykowany kod promocyjny o treści “PREZENT” podczas rejestracji u bukmachera eWinner. Na początku chcielibyśmy zaznaczyć, że rejestracja u tego bukmachera jest bardzo prosta i nikomu nie powinna sprawić problemu. eWinner jako jeden z wielu bukmacherów umożliwia otwarcie konta tymczasowego w ramach szybkiej rejestracji bez dowodu. Dzięki temu jeszcze szybciej gracz może przystąpić do obstawiania zakładów bukmacherskich. 

Gdzie wpisać kod promocyjny eWinner? 

Dla wszystkich tych, którzy mają wątpliwości, gdzie należy podać eWinner kod bonusowy, zamieszczamy instrukcję krok po kroku poniżej: 

  1. Wejdź na oficjalną stronę www bukmachera eWinner.
  2. Kliknij w przycisk “Zarejestruj się” i przejdź do kwestionariusza rejestracyjnego. Formularz podzielony jest na etapy. 
  3. I etap: podaj swój e-mail, hasło, numer telefonu. Nie zapomnij o podaniu kodu promocyjnego eWinner o treści “PREZENT”. 
  4. II etap: wypełnij swoje dane osobowe, wpisz kodu, który otrzymałeś na podany przez siebie numer telefonu, zatwierdź regulamin, politykę prywatności i potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Dodatkowe promocje i bonusy od bukmachera eWinner

Bukmacher eWinner nowym graczom oferuje wyjątkowy bonus na start, ale to nie wszystko. Stali gracze bukmachera eWinner również otrzymują dostęp do fantastycznych promocji. eWinner dba więc nie tylko o swoich nowych typerów, którzy dopiero co zarejestrowali konta w jego serwisie, ale również o stałych bywalców. Na dowód tego przedstawiamy wybrane promocje, jakie są dostępne w ofercie bukmachera eWinner. 

Darmowe 25 PLN na żużel

eWinner jako oficjalny partner żużlowej PGE Ekstraligi przygotował z tej okazji specjalną akcję promocyjną. Kibice żużla otrzymują darmowy bonus o wartości 25 PLN. Promocja “Postaw na żużel” obowiązuje co tydzień od piątku do niedzieli. Aby otrzymać freebet eWinner w wysokości 100% stawki zakładu, maksymalnie do 25 PLN, należy postawić zakład AKO z dwoma zdarzeniami z oferty żużlowej. Jakie są warunki obrotu bonusem? Musisz zagrać z kursem minimalnym łącznym o wysokości 2.50. Otrzymane środki w ramach darmowego zakładu można wykorzystać na dowolne zakłady na żywo, których min. kurs łączny wynosi 1.50. Gracz ma na to łącznie 48 godzin. 

Tenisowy return – freebet 25 PLN

Bukmacher eWinner zorganizował promocję także dla fanów tenisa ziemnego. Obstawiając rozgrywki tenisa ziemnego za minimum 500 PLN z konta głównego, otrzyma się freebet 25 zł. eWinner nie określił wymaganej liczby zdarzeń czy minimalnego kursu na kuponie. Gracze mogą wziąć udział w akcji co tydzień, od poniedziałku do niedzieli. 

Gra bez podatku na finały NBA 

Bukmacher eWinner niewątpliwie specjalizuje się w promocjach czasowych. Kolejna akcja specjalna zorganizowana jest dla fanów basketu. Gracze mogą obstawiać bez podatku zakłady na najlepsze ligi świata przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy postawić kupon SOLO lub AKO z wydarzeniami z NBA na żywo lub przedmeczowym. Należy pamiętać również o wymaganym kursie minimalnym 2.20

Esport defuse od Ewinner – bonus dla fanów e-sportu

E-sport jest coraz bardziej popularną dziedziną zakładów. eWinner wychodzi temu naprzeciw, organizując specjalną akcję promocyjną o nazwie “Esport defuse”. Gracz może skorzystać z cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka 100% do 50 PLN. Wystarczy zagrać kuponem z trzema zdarzeniami e-sportowymi z kursem minimalnym 1.50 każdego z nich. W przypadku przegranej, bukmacher zwraca stawkę zakładu w formie bonusu, który trzeba czterokrotnie obrócić z minimalnym kursem całkowitym 2.50. Promocja dostępna jest w każdy poniedziałek. 

Combo dnia 

Combo dnia to stała promocja zakładów bukmacherskich eWinner. W ramach Combo Dnia bukmacher eWinner podwyższa kursy! Codziennie gracze mają do wyboru kilka propozycji z oferty Combo Dnia na różne sporty. Bukmacher sam wybiera, jakie spotkania będzie można znaleźć w Combo Dnia. Zazwyczaj są to takie spotkania, które wzbudzają u graczy najwięcej emocji i są najchętniej obstawiane. Zaliczyć do nich można np. Ligę Mistrzów. Jak odszukać ofertę Combo Dnia? Wystarczy wejść na oficjalną stronę bukmachera eWinner i przejść do zakładki “Popularne”, tam znajdują się różne propozycje Combo na dany dzień tygodnia. 

Custom Bet w eWinner

Pojęcie custom bet odnosi się do zakładu bukmacherskiego, który wymyślony jest przez gracza. Jeśli gracz zauważy, że w ofercie bukmacher eWinner nie ma interesującego go zakładu, może zgłosić propozycję dodania danego wydarzenia. Ponadto eWinner zachęca użytkowników do tego, by składali propozycje kursów na zgłoszone zakłady. Aby dodać swój Custom Bet w eWinner, należy wejść na oficjalną stronę www bukmachera, odnaleźć sekcję “CustomBet” i wypełnić prosty formularz. Pamiętaj, że Custom Bet nie musi odnosić się tylko do zakładów sportowych. Można zaproponować zakład dotyczący wydarzeń rozrywkowych, społecznych czy nawet kulturalnych!  Po wysłaniu zgłoszenia zakładu bukmacher powinien odpowiedzieć w ciągu następnych 12 godzin. 

eWinner mobile 

Bukmacher eWinner wypuścił swoją aplikację mobilną w lutym 2020 roku. Można więc powiedzieć, że dosyć późno. Obecnie aplikacja dostępna jest zarówno na system operacyjny iOS, jak i Android. Instrukcja i instalacja przebiega bezproblemowo, a jeżeli ktoś miałby jakieś wątpliwości, jak należy pobrać aplikację, to na stronie internetowej bukmachera znajdziemy instrukcję, która wszystko wyjaśnia. Aplikacja mobilna jest produktem intuicyjnym. Obstawianie zakładów jest dzięki niej proste. eWinner wprowadził do swojej apki najpopularniejsze funkcje, zaczynając od uproszczonego logowania, przechodząc przez szybkie płatności i wypłaty do match trackera.  

Zakłady bukmacherskie eWinner

eWinner cieszy się wśród graczy dobrą opinią. Użytkownicy eWinnera cenią sobie przede wszystkim szybkie płatności, wysoki bonus powitalny i profesjonalny Dział Support.  Oferowane przez niego bonusy i promocje mają dobre, a nawet zachęcające warunki. Oferta bukmachera jest bogata, zawiera ponad 30 dyscyplin sportowych. Dzięki wprowadzeniu funkcji Custom Betu eWinner wyróżnia się na tle swojej konkurencji. Z kolei oferta kursowa bukmachera szczególnie się nie wyróżnia. Na wyższe kursy można liczyć m.in. w Fortunie, a na podobnym poziomie w BETFAN.

FAQ

Co się zyskuje z kodem promocyjnym eWinner?

Po wpisaniu dedykowanego kodu promocyjnego eWinner gracz zyskuje najwyższy dostępny bonus powitalny. Zwiększa się wartość maksymalna zakładu bez ryzyka oraz bonusu od drugiego depozytu.

Gdzie należy podać kod promocyjny?

Kod promocyjny eWinner należy podać podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego. Rejestrując konto gracza w serwisie eWinner, wpisz prawidłowy kod promocyjny i dokończ proces otwierania konta.

Co składa się bonus powitalny w eWinner?

Bukmacher eWinner oferuje dwie odrębne promocje w ramach bonusu na start, czyli zakład bez ryzyka oraz bonus od drugiego depozytu. Pamiętaj, że rejestrując się z kodem promocyjnym eWinner, otrzymasz lepsze warunki bonusu.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar