fortuna bonus powitalny

Kod promocyjny Fortuna 2021. Jaki bonus powitalny odbierzesz od bukmachera Fortuna?

Rejestrując się w serwisie bukmacherskim Fortuna, masz możliwość wpisania kodu promocyjnego. Najwyższy bonus powitalny zapewni Ci bonus o treści “PREZENT210”. Podaj podczas rejestracji kod promocyjny o treści “PREZENT210” i zgarnij ofertę promocyjną premium od bukmachera. 

Fortuna bonus na start. Jak odebrać bonus powitalny? 

Polscy bukmacherzy zawzięcie rywalizują ze sobą o nowych klientów. Szukają sposobu na to, by wyróżnić swoją ofertę. Najpopularniejszym sposobem na przyciągnięcie uwagi odbiorców są oczywiście promocje i bonusy. Każdy nowy gracz, który zakłada konto bukmacherskie w Fortunie, może odebrać wyjątkowy bonus powitalny na start. Bonus ten bywa nazywany rejestracyjnym, ponieważ odbiera się go podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego. 

Bonus na start od bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna przygotował bonus, który składa się z trzech odrębnych promocji bukmacherskich. Nowym graczom przysługują:

 • zakład bez ryzyka do 210 PLN,
 • bonus od depozytu do 2000 PLN,
 • darmowy zakład 20 PLN.

Na czym polegają te promocje oraz jakie są ich zasady? Jak zwiększyć wartość całkowitą bonusu powitalnego? Na te i inne wątpliwości odpowiadamy w dalszej części tekstu. 

Zakład bez ryzyka u bukmachera Fortuna

Zakład bez ryzyka to lubiany przez graczy rodzaj promocji bukmacherskich. Nic więc dziwnego, że również bukmacher Fortuna postanowił zaoferować go już na start. Pierwszy postawiony przez gracza kupon będzie miał charakter zakładu bez ryzyka. Co to oznacza? Zakład bez ryzyka, inaczej zwany cashbackiem, umożliwia nam postawienie zakładu bez ryzyka utraty swoich środków. Owszem, pieniądze przeznaczone na zakład pobrane zostają z konta gracza. Jednak w przypadku kiedy kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci na konto gracza straconą stawkę zakładu. Jeżeli kupon wejdzie, środki z wygranej wpłyną na konto depozytowe typera. 

Zasady promocji cashback w Fortunie

Maksymalny zwrot, jaki gracz może uzyskać w ramach promocji cashback to 210 PLN. Przypominamy, że bukmacher zwraca stawkę przegranego zakładu pomniejszoną o 12% podatek. Fortuna ma na wypłatę bonusu 3 dni od momentu rozstrzygnięcia zakładu. Po otrzymaniu dodatkowego bonusu gracz nie może bezpośrednio go wypłacić na konto osobiste. Musi zostać on przeznaczony na dalszą grę, a wypłacona będzie dopiero wygrana w przypadku jej uzyskania. W ramach bonusu cashback gracz może zawrzeć dowolny zakład z wyłączeniem zakładów na Wirtualne Sporty.

Bonus od depozytu 100% do 2000 PLN 

Bonus od depozytu to taki rodzaj promocji, gdzie o jej wysokości zależy wartość pierwszego wpłaconego depozytu na iKonto, czyli konto gracza. W przypadku Fortuny bonus od depozytu będzie stanowił 100% kwoty pierwszego depozytu na nowo otwarte konto bukmacherskie. Każdy gracz może skorzystać z przedstawionej promocji tylko jeden raz. 

Fortuna bonus od depozytu – zasady

Maksymalnym bonusem, jaki może pozyskać gracz w ramach promocji od depozytu, są 2000 PLN. Podkreślamy, że promocja obowiązuje tylko dla pierwszego złożonego depozytu. Wszystkie kolejne nie będą brane pod uwagę. Bonus zostaje przyznany w czasie nieprzekraczającym 48h od złożenia pierwszej wpłaty. Fortuna w swoim regulaminie określiła wymagane zasady obrotu bonusem. Gracz nie może wypłacić bonusu na konto osobiste od razu po jego otrzymaniu. Musi najpierw nim zagrać. Dopiero wygrana stawka za środki bonusowe będzie mogła zostać wypłacona. 

Prezent na start – bonus od bukmachera Fortuna 

W ramach bonusu na start pojawił się także darmowy bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN. Gracz, który ukończył poprawnie rejestrację u bukmachera, ma szansę zagrać zakład bez wkładu własnego. Czy ten bonus przysługuje wszystkim graczom? Nie. Bonus mogą odebrać Ci, którzy użyli kodu promocyjnego Fortuna o treści “PREZENT 210” podczas rejestracji. Opcja VIP uprawnia do odbioru 2800 punktów w ramach programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Mając punkty KFP, gracz może je zrealizować w wirtualnym sklepie na stronie Fortuny. Ilość punktów wystarczy, aby odebrać środki na zakład bez depozytu w wysokości 20 PLN.

Kod promocyjny Fortuna

Kody promocyjne uprawniają do odbioru bonusów o maksymalnej wartości. Dedykowany kod promocyjny o treści “PREZENT210” gwarantuje najlepsze warunki promocji. Wszyscy bukmacherzy oferują bonusy powitalne. Doświadczeni gracze wiedzą, że za pomocą kodu promo otrzymają dodatkowe atrakcje. Odbiór bonusu powitalnego dla nowych klientów z kategorii VIP nic Cię nie kosztuje. Kto nie chciałby zgarnąć lepszych promocji, nic na tym nie tracąc? 

Co otrzymuję wraz z kodem promocyjnym Fortuna? 

Ekskluzywny kod promocyjny Fortuna o treści “PREZENT210” został udostępniony po to, by gracze zakładów bukmacherskich otrzymali jeszcze ciekawszy bonus powitalny na start. Wykorzystanie kodu promocyjnego i wpisanie go podczas zakładania konta w serwisie Fortuna upoważnia do odbioru wyższego zakładu bez ryzyka. W standardowej ofercie bukmacher maksymalna wartość cashbacku u bukmacher Fortuna wynosi 100 zł. Z naszym kodem kwota ta wzrasta do 210 zł. 

Fortuna – rejestracja krok po kroku 

Aby odebrać bonus powitalny na start od bukmachera Fortuna, mieć dostęp do pozostałych promocji, a przede wszystkim móc obstawiać zakłady bukmacherskie, musisz przejść przez proces rejestracji. Wypełnienie kwestionariusza rejestracyjnego jest banalnie proste i nie powinno zająć więcej niż 2-3 minuty. Poniżej przedstawiamy jak zarejestrować się u bukmachera Fortuna, czyli jak bezpłatnie założyć iKonto. 

 1. Wejdź na stronę internetową Fortuna
 2. Kliknij przycisk Rejestracja. 
 3. Wypełnij pierwszą część formularza rejestracyjnego (podaj swój pseudonim, adres e-mail, hasło, imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL, a także kod promocyjny Fortuna o treści “PREZENT210”).
 4. Określ swoje źródło dochodu (odpowiedź wybierz z rozwijanej listy). 
 5. Zaznacz wymagane zgody. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wyraź również zgodę na odebranie aktualnych bonusów od Fortuna.
 6. Kliknij “ZAREJESTRUJ”.
 7. Przejdź na swoją skrzynkę e-mail, odbierz wiadomość od bukmachera Fortuna  i kliknij link aktywacyjny od Fortuna.
 8. Zaloguj się do serwisu Fortuna i sprawdź, czy Twoje konto jest aktywne.

Weryfikacja tożsamości gracza, czyli pełna rejestracja 

Bukmacher Fortuna zgodnie z panującym trendem w bukmacherce zezwala na założenie konta tymczasowego, czyli bez użycia dowodu tożsamości. Szybka rejestracja bez dowodu pozwala na ekspresowe zakończenie wymaganych formalności i przejście do obstawiania meczów. Bukmacher zastrzega sobie jednak, że konto tymczasowe będzie aktywne przez 28 dni. W ciągu tego czasu użytkownik zobowiązany jest do przejścia pełnej weryfikacji danych, czyli przekształcenia konta tymczasowego w konto stałe. Przypominamy, że tylko zweryfikowani gracze mogą wypłacić swoje wygrane na konto osobiste. 

Rejestracja z kodem promocyjnym w Fortunie

Jeżeli proces rejestracji w Fortunie jest jeszcze przed Tobą, chcemy podsumować kilka istotnych kwestii, o których nie możesz zapomnieć. Fortuna oferuje wszystkim nowym klientom bonus powitalny, który możesz zwiększyć, korzystając z kodu promocyjnego o treści “PREZENT210”. Bardzo ważne jest, abyś pamiętał o podaniu kodu promocyjnego podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego. Poza prawidłowym wpisaniu kodu należy dodatkowo pamiętać o zaznaczeniu zgody na odbiór promocji powitalnej na start. 

Fortuna Klub Plus – program lojalnościowy FKP

Wysoki bonus powitalny to nie koniec atrakcji w Fortunie. Bukmacher zachęcą zbierania punktów FKP, czyli Fortuna Klub Plus. Chodzi tu oczywiście o specjalny program lojalnościowym, w których gracze zbierają punkty, a następnie wymieniają je na atrakcyjne nagrody. Uczestnictwo w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus jest całkowicie darmowe.

Punkty Fortuna Klub Plus

Gracz zyskuje 1 punkt FKP za każde 2 złote postawione u bukmachera Fortuna. Na jeden dzień można otrzymać maksymalnie 300 punktów FKP. Bukmacher przyznaje punkty swoim graczom także w innych, określonych przez regulamin programu, przypadkach, np. w ramach zakładu zwróconego, anulowanego lub zwrotu złożonych środków. 

Gracze bukmachera Fortuna, którzy zbierają punkty w ramach programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus, mają dostęp do specjalnych promocji. Kiedy uzbiera się już dużo punktów Fortuna Klub Plus, można je wymienić na: 

 • darmowe zakłady, 
 • bonusy dostępne w katalogu, 
 • bonusy kursowe. 

Dodatkowe promocje w serwisie Fortuna

Omówione zostały promocje, które otrzymują od bukmachera Fortuna nowi gracze. Poza bonusem powitalnym Fortuna oferuje także promocje regularne i czasowe dla klientów, którzy od jakiegoś czasu są u niej zarejestrowani. Fortuna dba o zadowolenie swoich graczy. Sprawdź, z jakich promocji dodatkowych możesz skorzystać w Fortunie. 

Happy Hours w Fortunie!

“Happy Hours” u bukmachera Fortuna to bonus kursowy, dzięki któremu Twoja wygrana wzrośnie o 14%. Bonus można dodać przez 24 godziny do każdego kuponu przedmeczowego lub na żywo z min. 3 zdarzeniami. Bukmacher nie określa, za jaką stawkę należy postawić kupon, by wziąć udział w promocji, wnioskujemy więc, że jest ona dowolna. Promocja jest aktywna w wybrane dni. Pojawia się zazwyczaj w dni meczowe Ligi Mistrzów. 

Fortuna mobile – aplikacja bukmacherska  

Aplikacja mobilna to w obecnych czasach “must have” w zakładach bukmacherskich. Wszyscy najlepsi operatorzy zakładów sportowych wypuścili na rynek dedykowane apki. Fortuna, jako jeden z najpopularniejszych bukmacherów, nie mogła pozostać w tyle za konkurencją. Aplikacja bukmacherska Fortuna jest dobrze zaprojektowanym, łatwym w obsłudze produktem. Soft jest dostępny zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym iOS, jak i Android. Dla smartfonów z systemem Windows Fortuna przygotowała web wersję swojego serwisu. 

Transmisje na żywo z meczów u bukmachera Fortuna 

Fortuna jako jeden z niewielu bukmacherów oferuje transmisje na żywo na wysokim poziomie. Oferta transmitowanych meczów jest szeroka, co jest dużym plusem bukmachera Fortuna. Transmisje z meczów udostępnione są w bardzo dobrej jakości, nie zacinają się, mają wyraźny obraz. Dostępność transmisji na żywo na pewno docenią gracze, którzy lubią obstawiać zakłady sportowe na żywo. 

Fortuna legalny bukmacher 

Bukmacher Fortuna działa na polskim rynku od dawna. Z początku, czyli od 1966 r., działał pod nazwą Profesjonał. Następnie zmienił nazwę na Fortuna w 2008 r. Obecnie Fortuna Zakłady Bukmacherskie to część spółki Fortuna Entertainment Group, która jest niekwestionowanym numerem jeden na rynku bukmacherskim w środkowo-wschodniej Europie. Bukmacher Fortuna uzyskał w Polsce licencję od Ministerstwa Finansów na organizację zakładów wzajemnych 23 stycznia 2012 r. Od tego czasu działa w Polsce w sposób legalny, czyli zgodnie z obowiązującym prawem polskim. Fortuna prowadzi swoją działalność stacjonarnie oraz online. Ma niemal 600 punktów naziemnych w całej Polsce, choć na południu jest ich zdecydowanie najwięcej. Firma bukmacherska Fortuna wciąż dynamicznie się rozwija i pozyskuje nowych zadowolonych klientów.

FAQ

Co daje kod promocyjny Fortuna?

Wpisanie kodu promocyjnego Fortuna podczas rejestracji gwarantuje wyższą wartość bonusu powitalnego dla nowych klientów. Poza tym może odblokować dodatkowe promocje i bonusy.

Jak zarejestrować się w Fortunie z kodem promocyjnym?

Proces rejestracji w serwisie Fortuna jest bardzo prosty. Opisaliśmy krok po kroku, jak przejść przez wszystkie etapy rejestracji i założyć konto bukmacherskie w Fortuna.pl. Należy pamiętać o uzupełnieniu pola „Kod promocyjny” dedykowanym kodem, który zwiększa bonus powitalny.

Czym są punkty FKP?

Fortuna oferuje swoim graczom udział w specjalnym programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Gracze zbierają punkty FKP, a następnie wymieniają je na dodatkowe bonusy lub nagrody w e-sklepie.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar