noblebet-bonus

Noblebet bonus powitalny. Odbierz 2055 złotych na start!

Na polskim rynku pojawił się niedawno nowy bukmacher – Noblebet. Bonus powitalny jest najważniejszym elementem oferty nowych firm bukmacherskich na rynku, więc sprawdzimy, co ma nam do zaoferowania Noblebet. Załóż konto już dziś i przekonaj się, że Noblebet ma szansę stworzyć realną konkurencję dla największych bukmacherów w Polsce. 

Bonus powitalny Noblebet

Co to byłby za bukmacher, który nie oferowałby atrakcyjnego bonusu na początek swojej przygody z obstawianiem? Noblebet zdecydowanie się przyłożył do swojej oferty powitalnej i może się pochwalić ciekawymi bonusami. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do grona klientów w Noblebet możesz liczyć na bonus w kwocie nawet 2055 złotych! Na jakie konkretnie bonusy możesz liczyć u bukmachera Noblebet? Głównym składnikiem są tutaj bonusy od depozytu. Możecie być mile zaskoczeni, bo podczas gdy inni bukmacherzy nagradzają tylko pierwszą wpłatę, tutaj mamy do czynienia z bonusami od trzech pierwszych wpłat.

noblebet

Trzy bonusy od wpłaty w Noblebet

Bonus powitalny Noblebet jest złożony z trzech elementów. Użytkownicy są skłonni wpłacić więcej za pierwszym razem, gdy mają świadomość, że otrzymają równowartość swojej wpłaty od bukmachera. Tutaj mamy do czynienia z kilkoma bonusami od depozytu i wszystkie osiągają wysokie kwoty. Trzeba pamiętać, że im więcej się wpłaci (oczywiście do określonej kwoty) tym lepszy bonus na start możemy zgarnąć. Nowi gracze w Noblebet mogą liczyć na bonus od:

  • pierwszego depozytu 100% do 1200 PLN
  • drugiego depozytu 50% do 600 PLN
  • trzeciego depozytu 100% do 200 PLN tylko na sporty wirtualne

Zakłady bez podatku w Noblebet

Bukmacher Noblebet oferuje także inne udogodnienia swoim graczom. Jako że prowadzi swoją działalność w Polsce, musi odprowadzać podatek od gier. Przez pierwszy miesiąc po założeniu konta nowi gracze mają możliwość gry bez podatku, co w społeczności typerów jest najbardziej pożądanym rodzajem promocji. Pozwala na wyższe wygrane, dlatego gracze tak lubią grę bez podatku. Po upływie pierwszego miesiąca możemy stawiać zakłady bez podatku tylko w określone przez Noblebet dni. Promocja dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych, jak i tych na żywo.

Jak odebrać bonus powitalny Noblebet? 

Jeśli jesteś graczem, który dopiero stawia swoje pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich, musisz wiedzieć, jak otrzymać bonus powitalny Noblebet. Przede wszystkim należy zarejestrować nowe konto u tego bukmachera. Następnie będziesz musiał dokonać wpłaty i w zależności od tego jakimi środkami doładujesz swoje konto, taką kwotę bonusu otrzymasz w nagrodę. Często żeby otrzymać bonus powitalny, dobrze jest podać kod promocyjny. W przypadku Noblebet nie ma takiej potrzeby i wystarczy, że założysz konto.

noblebet-bonus

Rejestracja w Noblebet

Bukmacher Noblebet oferuje możliwość szybkiej rejestracji, więc jeśli zależy Ci na czasie, nie będziesz potrzebować nawet dowodu osobistego. Wystarczą ledwie trzy minuty i założysz swoje konto tymczasowe Noblebet. To wystarczy, żeby już po kilku chwilach postawić swój pierwszy zakład u tego bukmachera. Jedyne, co będziesz musiał podać to:

  • imię, 
  • nazwisko, 
  • narodowość, 
  • numer PESEL. 

Następnie potwierdzamy swoją pełnoletniość i znajomość regulaminu oraz polityki prywatności. Później już tylko wyrażamy zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i gotowe. Nasze konto tymczasowe Noblebet jest już aktywne. Jeśli zdecydujesz się przejść na konto stałe, wtedy potrzebna będzie pełna weryfikacja i dokument potwierdzający tożsamość.

FAQ

Jaki ma Noblebet bonus powitalny?

Suma bonusów powitalnych opiewa na kwotę 2055 złotych, więc warto przyjrzeć się bliżej ofercie Noblebet.

Jak wygląda rejestracja u bukmachera Noblebet?

Aby móc zawierać zakłady, wystarczy dokonać szybkiej rejestracji bez dowodu. Zajmuje ona tylko chwilę, więc nie potrwa to długo.

Na jakie bonusy od depozytu mogę liczyć w Noblebet?

Głównym elementem oferty bukmachera Noblebet są bonusy od wpłat. Pierwsza to 100% do kwoty 1200 złotych, druga to 50% do sumy 600 złotych, a trzecia wynosi 100% do 200 złotych, ale tylko na sporty wirtualne.

Czy do odebrania bonusu Noblebet potrzebny mi jest kod promocyjny?

Nie, wystarczy, że założysz konto u bukmachera Noblebet.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar