superbet bonus powitalny

Superbet kod promocyjny 2021. Bonus na start dla nowych graczy

Superbet należy do grona legalnych bukmacherów. Swoją działalność rozpoczął z 48 punktami stacjonarnymi. Z początku przyjmował zakłady tylko w punktach naziemnych. Od 2019 r. bukmacher urządza zakłady wzajemne online. 

Bonus powitalny od bukmachera Superbet 

Większość bukmacherów stara się przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów za pomocą promocji powitalnych. Nie inaczej jest w przypadku bukmachera Superbet. Bukmacher także oferuje atrakcyjny pakiet powitalny na start dla nowych graczy. Bonus powitalny Superbet składa się z trzech odrębnych elementów. Łącznie można zgarnąć aż 584 PLN bonusu.

Cashback 500 zł

Cashback to inaczej zakład bez ryzyka. Typerzy bardzo doceniają tę formę promocji, ponieważ jest ona korzystna. Zakład bez ryzyka polega bowiem na tym, że gracz dostaje zwrot kosztów od bukmachera za przegrany zakład. Superbet oferuje zakład bez ryzyka o wartości maksymalnej 500 zł, co oznacza, że tyle właśnie gracz może otrzymać w ramach zwrotu kosztów z przegranego kuponu. 

Bonus od depozytu do 50 zł

Bonus od depozytu jest również bardzo popularną formą promocji bukmacherskiej. Jego zasady są bardzo proste. Bukmacher przyznaje bonus o równowartości pierwszej wpłaty na konto bukmacherskie. To oznacza, że gracz może zgarnąć drugie tyle, ile wynosił jego depozyt. Maksymalna wartość bonusu to 50 PLN. Jeżeli więc wpłacisz na konto 50 złotych, to bukmacher dorzuci drugie tyle. W przypadku kiedy przelejesz więcej niż 50 zł również otrzymasz 50 zł bonusu, czyli maksymalną wartość premii. 

Freebet 34 zł

Dwie poprzednie promocje już prezentują się bardzo atrakcyjnie, a to jeszcze nie koniec! Dodatkiem do promocji powitalnej w Superbet jest freebet o wartości 34 zł dla graczy VIP. Nie wszyscy gracze mają dostęp do tej promocji. Aby uzyskać dodatkowy freebet o wartości 34 zł, należy zarejestrować się w serwisie Superbet przez ten LINK

Jak odebrać bonus powitalny? 

Bonusy powitalne często wymiennie nazywa się bonusami rejestracyjnego. Jak nazwa wskazuje odbiera się je podczas rejestracji konta gracza. Dostęp do bonusu powitalnego mają więc wszyscy gracze, którzy postanowili otworzyć konto bukmacherskie w serwisie Superbet. 

Superbet kod promocyjny – oferta VIP

Kod promocyjny to dedykowany kod, dzięki któremu można zwiększyć bonus powitalny na start od bukmachera. Superbet nie zdecydował się jednak na udostępnienie kodu promocyjnego. To jednak nie oznacza, że nie da się zwiększyć wartości całkowitej bonusu dla nowych graczy bukmachera. Aby uzyskać dostęp do najlepszej oferty powitalnej wystarczy zarejestrować się przez ten LINK. Przechodząc bezpośrednio z tego artykułu do formularza rejestracyjnego bukmachera, masz pewność, że uzyskasz ofertę dla użytkowników VIP.

Zakład bez ryzyka o wartości 500 zł

Zakład bez ryzyka bywa również nazywany bonusem cashback. Jak działa ten bonus? Zakład bez ryzyka polega na tym, że gracz dostaje zwrot kosztów od bukmachera za przegrany zakład. Superbet oferuje zakład bez ryzyka o wartości maksymalnej 500 zł, co oznacza, że tyle właśnie gracz może otrzymać w ramach zwrotu kosztów z przegranego kuponu. 

Bonus od depozytu do 50 zł

Bonus od depozytu to jedna z najczęściej spotykanych promocji bukmacherskich. Zasady tego rodzaju bonusu są bardzo proste. Bukmacher przyznaje bonus o równowartości pierwszej wpłaty na konto bukmacherskie. To oznacza, że gracz może zgarnąć drugie tyle, ile wynosił jego depozyt. Jednak bukmacher Superbet ustanowił maksymalna wartość bonusu na 50 PLN. Jeżeli więc wpłacisz na konto 50 złotych, to bukmacher dorzuci drugie tyle. W przypadku kiedy przelejesz więcej niż 50 zł również otrzymasz 50 zł bonusu.

Dodatkowy freebet za rejestrację z naszym linkiem

Rejestrując konto u bukmachera Superbet z naszego linku, masz możliwość odbioru dodatkowego bonusu w postaci freebetu. Dostęp do tej promocji otrzymasz, przechodząc do serwisu bukmachera Superbet z tego LINKU. W ramach specjalnej oferty zyskasz freebet o wartości 34 zł.

Jak odebrać dodatkowy freebet 34 zł w Superbet?

Zastanawiasz się jak otrzymać najlepszą ofertę powitalną od bukmachera Superbet? To proste. Wystarczy, zarejestrować konto bukmacherskie w serwisie Superbet z naszego linku. Następnie trzeba wpłacić minimalny depozyt w wysokości 50 zł. Środki z freebet można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej, a także zakłady na żywo. Do promocji nie zaliczają się sporty wirtualne.

Jak obrócić dodatkowy bonus 34 zł?

Aby wypłacić bonus, gracz musi wykonać obrót zgodny z warunkami promocji. Gracz ma na to 3 dni, inaczej środki na saldzie bonusowym przepadną. Gracz zobowiązany jest do obrotu łącznej stawki bonusu, czyli 34 zł. Do obrotu zaliczane są tylko zakończone i zrealizowane kupony z minimalnym kursem 1.6. 

Szybka rejestracja u bukmachera Superbet 

Obstawianie zakładów bukmacherskich w serwisie Superbet rozpoczyna się od obowiązku rejestracji konta. Proces otwierania konta bukmacherskiego przebiega w Superbet bardzo szybko, dzięki tzw. “szybkiej rejestracji bez dowodu”. Superbet umożliwia graczom założenie konta tymczasowego. Dzięki temu gracz musi wypełnić minimum formalności, aby rozpocząć obstawianie. Konto tymczasowe wiąże się jednak z pewnymi ograniczeniami. Superbet pozwala na obstawianie zakładów bez weryfikacji tylko przez 90 dni. Następnie gracz musi dokończyć proces weryfikacji swojej tożsamości. Aby wypłacić swoje wygrane na konto osobiste również trzeba być zweryfikowanym użytkownikiem. 

Jak zarejestrować konto w Superbet?

Wypełnienie kwestionariusza rejestracyjnego bukmachera Superbet jest proste i nie powinno zająć więcej niż 2-3 minuty. Pamiętaj, żeby podawać tylko prawidłowe dane. Zarejestruj się w Superbet przez ten LINK. Zostaniesz automatycznie przekierowany do kwestionariusza rejestracyjnego. Superbet nie wymaga podania wielu danych. Uzupełnij pola w kwestionariuszu, podając swoje: 

 • Imię
 • Nazwisko
 • E-mail
 • Nazwę użytkownika
 • Hasło
 • Narodowość
 • PESEL
 • Kraj zamieszkania

Przed zakończeniem rejestracji należy zaznaczyć wymagane zgody, potwierdzić znajomość regulaminu oraz oświadczyć, że jest się osobą pełnoletnią.

Na podany w kwestionariuszu e-mail powinna przyjść wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Aby utworzyć konto gracza w Superbet, wystarczy już tylko kliknąć w odebrany link.

Superbet mobile – aplikacja bukmacherska 

Aplikacja bukmachera Superbet jest dostępna na urządzenia z systemem operacyjnym Android i iOS. Instalacja jest prosta. Osoby użytkujące smartfony firmy Apple pobiorą ją z Apple Store. Natomiast androidowcy będą musieli ściągnąć ją z oficjalnej strony internetowej bukmachera. Aplikacja Superbet zawiera pełną ofertę zakładów bukmachera. Możemy w niej zarejestrować konto, obstawiać kupony, oglądać transmisje z meczów na żywo. Aplikacja bukmachera Superbet wyposażona jest w dodatkowe funkcje, dzięki którym typowanie jest jeszcze prostsze. 

 • Funkcja „Sprawdź kupon” umożliwia sprawdzenie kuponu za pomocą kodu kreskowego. 
 • Powiadomienia push przypominają o ważnych wydarzeniach meczowych. 
 • Live Streaming i match tracker ułatwiają obstawianie na żywo. 

Transmisje live w Superbet 

Coraz więcej bukmacherów decyduje się na to, by dodać do swojej usługi transmisje live. Superbet również zainwestował w live streaming. Mecze na żywo u bukmachera Superbet są za darmo. Aby obejrzeć transmisję z meczu, wystarczy mieć zarejestrowane konto w serwisie Superbet. Jeżeli interesuje Cię transmisja z konkretnego meczu:

 1. Wejdź na stronę www Superbet.
 2. Zaloguj się na swoje konto.
 3. Odnajdź mecz.
 4. Sprawdź, czy obok znajduje się symbol kamery. Kamera oznacza, że transmisja z meczu jest dostępna. Klikając kamerę, przejdziesz do transmisji z meczu. Jeśli obok meczu nie ma ikony kamery, oznacza to, że stream nie jest dostępny.  

Czy Superbet jest legalny? 

Superbet jest znany od wielu lat na międzynarodowym rynku bukmacherskim. Superbet został założony w 2009 r. w Rumunii, gdzie jest jednym z głównych bukmacherów. W Polsce Superbet zakłady bukmacherskie organizuje od 2017 roku. Z początku gracze Superbet mogli obstawiać tylko w punktach stacjonarnych.  18.10.2019 r. Superbet uzyskał zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych przez Internet.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar