totalbet bonus na start

TOTALbet bonus na start. Sprawdź kod promocyjny na 2021r.

Wszyscy bukmacherzy oferują bonusy powitalne dla nowych graczy, którzy dopiero co zarejestrowali u nich swoje konta. Bukmacher TOTALbet bardzo wyróżnia się swoją wysoką ofertą na start. Co dokładnie zawiera oferta dla nowych graczy? W jaki sposób można zwiększyć wartość bonusu?

Bonus powitalny TOTALbet 

TOTALbet to bukmacher, który swoją działalność rozpoczął stosunkowo niedawno, dlatego w jego interesie jest, aby przyciągnąć jak największą grupę klientów. Nie powinno więc nas dziwić, że bonus powitalny od TOTALbet ma wysoką wartość. Co dokładnie otrzyma gracz, rejestrując się w serwisie TOTALbet? 

Bonus od depozytu do 5000 PLN 

Bonus od depozytu od bukmachera TOTALbet jest jednocześnie najwyższym bonusem od depozytu na polskim rynku bukmacherskim. Wartość maksymalna bonusu od depozytu wynosi tu 5 000 zł. Gracze, którzy chcą odebrać tę promocję, muszą wpłacić minimum 10 zł na konto bukmacherskie. Bonus od depozytu u bukmachera TOTALbet polega na tym, że otrzymasz bonus w wysokości swojego pierwszego depozytu. Jego wysokość zależy więc od Ciebie. Wpłacając np. 250 zł, otrzymasz bonus o wartości 250 zł.

Jak wypłacić bonus powitalny od depozytu? 

Pieniądze w ramach promocji 100% od depozytu do 5 000 zostaną przelane na konto bonusowe gracza. To oznacza, że aby je wypłacić, wymagany jest obrót. Zasady obrócenia bonusu są jasne, gracz wypłaci środki bonusowe po wykonaniu pięciokrotnego obrotu na kuponach z trzema zdarzeniami lub czterokrotnego obrotu na kuponach z czterema zdarzeniami. Kurs każdego zdarzenia to min. 1.25. 

Freebet 40 zł od TOTALbet 

Freebet to najpopularniejszy rodzaj promocji bukmacherskiej. TOTALbet oferuje swoim graczom darmowe pieniądze na zakłady. Bukmacher TOTALbet zdecydował się podzielić freebet na części. Na początek gracz otrzyma 20 zł za zarejestrowanie konta w serwisie bukmachera. Aby otrzymać pozostałe 30 zł, musi wykonać niżej wymienione czynności. Za każdą z nich dostanie dodatkowe 5 zł! 

  • udzielić zgód marketingowych podczas rejestracji,
  • złóż na koncie pierwszy depozyt,
  • obstaw pierwszy zakład z salda głównego,
  • postaw pierwszy zakład na sporty wirtualne.

W ramach bonusu freebet gracz otrzymuje 5 PLN na piłkę nożną, tenis, koszykówkę i siatkówkę. Chcąc wypłacić otrzymane pieniądze z bonusu freebet, gracz musi nim obrócić jeden raz. 

Wyższy freebet z kodem promocyjnym “PREZENT”

Freebet w standardowej ofercie powitalnej wynosi 40 zł. Jest specjalny sposób, aby zwiększyć go o dodatkowe 10 zł. Wystarczy wpisać kod „PREZENT” podczas rejestracji konta. Ta prosta czynność zapewni Ci dostęp do najwyższej oferty na start dla nowych graczy. 

Rejestracja w TOTALbet z kodem promocyjnym

Aby rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskim, konieczna jest rejestracja konta. Bukmacher TOTALbet zadbał o to, by rejestracja przebiegała szybko i bezproblemowo. Podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego Twoją uwagę powinno przykuć pole do wpisania kodu promocyjnego TOTALbet. Kod promocyjny “PREZENT” zwiększa wartość bonusów powitalnych dla nowych graczy. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę powitalną na start. Gracz może utworzyć konto bukmacherskie w serwisie TOTALbet przez jego oficjalną stronę internetową lub w dedykowanej aplikacji mobilnej.

Szybka rejestracja bez dowodu 

TOTALbet jest jednym z bukmacherów, którzy rozumieją, jak ważny jest proces rejestracji. Aby nie zniechęcić klientów długim formularzem rejestracyjnym złożonym z wielu pytań o dane osobowe gracza, TOTALbet wprowadziło możliwość otwarcia konta tymczasowego. Taki rodzaj konta umożliwia rejestrację bez dowodu, która pozwala z kolei na szybsze przystąpienie do obstawiania. Konto tymczasowe ma jednak swoje ograniczenia. Najpoważniejszym z nich jest brak możliwości wypłaty środków. Aby móc wypłacić pieniądze na swoje konto osobiste, będziesz musiał pozytywnie przejść proces pełnej weryfikacji tożsamości gracza. Dla ułatwienia krok po kroku pokażemy, jak założyć konto w TOTALbet. 

Jak otworzyć konto bukmacherskie w Totalbet? 

  1. Wejdź na stronę www.totalbet.pl. Kliknij “Załóż konto”. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.
  2. Dane konta – podaj nazwę użytkownika, adres e-mail oraz hasło. Wybierz pytanie zabezpieczające. Uzupełnij pole na kod promocyjny, wpisując „PREZENT”. 
  3. Dane osobowe – podaj swoje imię, nazwisko, narodowość, datę urodzenia i numeru PESEL. Potwierdź, że zapoznałeś się z regulaminem i jesteś osobą pełnoletnią.

Dodatkowe promocje u bukmachera TOTALbet

Bukmacher TOTALbet nie poprzestał na promocji dla nowych graczy. W serwisie TOTALbet są dostępne dodatkowe promocje dla wszystkich klientów bukmachera. Wymieniamy niektóre z nich. 

Gra bez podatku na wszystko 

Bukmacher TOTALbet umożliwia graczom grę bez podatku. Do promocji zaliczają się kupony AKO z kursem każdego wydarzenia min. kurs 1.20. Bonus aktywowany jest automatycznie podczas puszczenia kuponu. Regulamin promocji nie określa, za jaką stawkę lub na jaką dyscyplinę ma być postawiony kupon. 

TOTAL BOOST powiększone kursy

Bukmacher TOTALbet oferuje akcję promocyjną, dzięki której podnosi się wygrana z zakładów. Zgodnie z zasadami promocji TOTAL BOOST im więcej wydarzeń dodamy do swojego kuponu, tym większą otrzymamy wygraną. Bukmacher przyznaje dodatkowy procent od wygranej z zakładu. Procent zostaje przyznawany od czwartego zakładu na kuponie i z każdym kolejnym wzrasta. Przy ósmym zakładzie otrzyma się 10% podwyżki, a z jedenastoma aż 20%.  

Freebet urodzinowy 

Bukmacher TOTALbet wie, jak ważni są dla niego jego gracze. W dniu urodzin gracza bukmacher oferuje upominek w postaci 10 zł freebetu. Bonus nie jest wysoki, ale czy to nie gest się najbardziej liczy? Oferta jest ważna trzy dni przed, w dniu, oraz trzy dni po urodzinach. Jedyne co trzeba zrobić, by odebrać urodzinowy bonus, to przejść przez pełną weryfikację konta bukmacherskiego. 

BetGames w TOTALbet

Zakłady na gry karciane stają się coraz bardziej popularne. Nic więc dziwnego, że i TOTALbet wypuścił swoją opcję na zakłady z grami karcianymi w roli głównej. Jego flagowym produktem jest Karciana Wojna, czyli autorski projekt bukmachera. Warto wspomnieć, że w Karcianej Wojnie mamy do czynienia z krupierami mówiącymi w języku polskim. 

Aplikacja bukmacherska TOTALbet

Aplikacja mobilna to już tzw. “must have” w zakładach bukmacherskich. Wszyscy najlepsi bukmacherzy mają swoje aplikacje, dzięki którym gracze mogą obstawiać zakłady, gdziekolwiek są. Od wypuszczenia aplikacji TOTALbet już minęło trochę czasu, jednak nadal wersja na urządzenia z oprogramowaniem iOS nie jest dostępna. Aplikację mobilną mogą pobierać tylko osoby korzystające z urządzeń mobilnych z Androidem. Gracze TOTALbet oceniają aplikację jako funkcjonalną. Dzięki niej obstawianie zakładów jest proste i nikt nie powinien mieć problemu z odnalezieniem potrzebnych funkcji. Aplikacja TOTALbet umożliwia dostęp do szerokiej oferty zakładów bukmachera, gracz może więc obstawiać zakłady przedmeczowo oraz live. 

Czy bukmacher TOTALbet jest legalny? 

TOTALbet prowadzi swoją działalność zgodnie z prawem. Firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ma licencję na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych online wydaną przez Ministra Finansów RP o numerze PS4.6831.15.2017.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar