Zakład Bez Ryzyka u Polskich Legalnych Bukmacherów

Zakład bez ryzyka – bonus powitalny bukmacherów

Zakład bez ryzyka u bukmacherów stanowi często ważną część oferty powitalnej na start. Gracze często szukają tego rodzaju bonusu, ponieważ gwarantuje on zwrot środków w przypadku nietrafionego zakładu. Zarówno dla doświadczonych typerów, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawianiem, zakład bez ryzyka stanowi ciekawy bonus. Przyjrzyjmy się mu bliżej i poznajmy najlepsze oferty zakładu bez ryzyka na polskim rynku bukmacherskim.

Zakład bez ryzyka – co to takiego?

Zakład bez ryzyka to rodzaj bonusu bukmacherskiego, który gracze otrzymują najczęściej na początek swojej przygody z danym bukmacherem. Obejmuje on zazwyczaj pierwszy postawiony przez nas kupon i gwarantuje zwrot stawki w przypadku nietrafionego typu. W branży bukmacherskiej zakład bez ryzyka jest jedną z najbardziej pożądanych ofert na rynku. Nowi gracze mogą dzięki niemu postawić zakład za większą kwotę i nie martwić się, że przepadnie ona w przypadku przegranej. Legalni bukmacherzy przy zakładach bez ryzyka zobowiązują się do zwrócenia graczowi całości stawki, jeśli jego kupon okaże się być nietrafiony. Również doświadczeni typerzy cenią sobie zakład bez ryzyka, ponieważ mogą postawić dzięki niemu zdarzenia z wyższym kursem i bardziej zaryzykować.

Jak odebrać zakład bez ryzyka?

Wystarczy zarejestrować się u bukmachera, który oferuje zakład bez ryzyka na start. Na polskim rynku jest kilku takich buków, więc wybór mamy dość spory. Po założeniu konta nasz pierwszy zakład będzie właśnie tym bez ryzyka. Możemy więc wpłacić kwotę, którą w swojej ofercie proponuje bukmacher i postawić za nią swój kupon. Bukmacherzy z reguły oferują wysokie zakłady bez ryzyka, więc mamy szansę zgarnąć sporą wygraną lub w najgorszym przypadku otrzymać zwrot postawionych środków. Zakład bez ryzyka przy postawionym pierwszym kuponie zadziała automatycznie, gdyż po rejestracji zostanie przypisany do naszego konta.

Bukmacherzy z zakładem bez ryzyka

Nie każdy bukmacher oferuje swoim graczom zakład bez ryzyka. Jak już wspomniałem na polskim rynku bukmacherskim istnieje kilku bukmacherów, którzy mają w swojej ofercie zakład bez ryzyka, więc należy wcześniej sprawdzić czy na pewno jest taka możliwość w miejscu, w którym chcesz założyć konto. Poniżej prezentujemy listę bukmacherów oferujących zakład bez ryzyka wraz z kwotą.

 • Betclic (550 zł)
 • BETFAN (600 zł)
 • eWinner (155 zł)
 • STS (234 zł)
 • PZBuk (400 zł)
 • Superbet (500 zł)
 • Fortuna (210 zł)
 • forBET (120 zł)

Jak widać mamy dość szeroki wachlarz wyboru. Dobrym pomysłem może być skorzystanie z kilku bonusów zakładu bez ryzyka w różnych miejscach. Pozwoli to znacznie zwiększyć szanse na wygraną.

Najlepsze zakłady bez ryzyka u bukmacherów

Prawdopodobnie to przeważnie kwestia gustu, więc trzeba ustalić kryteria według których wyróżnimy zakłady bez ryzyka. Pierwsza na myśl przychodzi kwota bonusu i tutaj na czoło wysuwa się trzech bukmacherów. Są to Superbet, BETFAN oraz Betclic. Ci operatorzy oferują najwyższe kwoty, które są w stanie zwrócić graczowi w przypadku nietrafionego pierwszego zakładu. Zwłaszcza bonus Superbet wydaje się na obecną chwilę być godny polecenia.

Innym kryterium, być może nawet bardziej istotnym, będą warunki bonusu. Bukmacher może bowiem zwrócić nam środki od razu na konto główne (tak będzie u bukmachera STS oraz eWinner) i wtedy jest to najlepsza oferta, ponieważ nie jest objęta żadnymi warunkami i możemy od razu wypłacić sobie te pieniądze. Istnieje jednak też opcja, że zwrócona kwota wyląduje na osobnym saldzie bonusowym i żeby ją uwolnić, trzeba najpierw spełnić odpowiednie warunki. Najłatwiej będzie nam w Fortunie oraz PZBuk. Ci bukmacherzy oczekują zaledwie jednego obrotu i w Fortunie mamy dowolność, co do kursu, zaś PZBuk wymaga kursu 1.40, więc łatwy do odnalezienia.

Zakłady bukmacherskie Superbet

Czy zakład bez ryzyka to freebet?

Być może dla niektórych różnica jest oczywista, ale często pojawiają się nieścisłości. Dlatego też trzeba raz na zawsze wyjaśnić, że zakład bez ryzyka to nie jest freebet. Jeśli już ktoś szuka angielskiego odpowiednika dla zakładu bez ryzyka, to będzie to cashback. Freebet to darmowy zakład, czyli środki otrzymane od bukmachera na wykorzystanie w grze. Zakłady bez ryzyka charakteryzują się wyższą kwotą, a co za tym idzie, większą możliwą wygraną za trafiony kupon.

Cashback a cashout – czym się różnią?

Kolejną wątpliwością w społeczności typerów może być różnica pomiędzy cashbackiem i cashoutem. Niektórzy gracze mylą oba pojęcia, więc warto również wyjaśnić i to. Cashback jest inną nazwą dla zakładu bez ryzyka, natomiast cashout to nieco inna para kaloszy, choć podobnie brzmiąca nazwa może być myląca. Cashout to opcja szybszego zamknięcia zakładu, który wciąż jest w grze. Dzięki temu gracze mogą szybciej wypłacić część swojej wygranej, nie martwiąc się na przykład o ostatnie pozostałe zdarzenie na kuponie lub takie które jeszcze trwa.

Zalety zakładu bez ryzyka

Bonus jakim jest zakład bez ryzyka ma kilka istotnych zalet, które powoduję, że to jedna z ulubionych promocji wśród graczy:

 • Nie ma ryzyka straty pieniędzy – stawiając zakład bez ryzyka możesz wygrać lub otrzymać swoją stawkę z powrotem. Nie ma możliwości przegranej, dlatego zakład bez ryzyka jest tak popularny.
 • Opcja zagrania za wyższą kwotę – dzięki braku ryzyka możemy sobie pozwolić zagrać za więcej. Dajemy sobie tym samym szansę na większą wygraną, co w przypadku zwykłego zakładu wiązałoby się z większym ryzykiem.
 • Częsta oferta specjalna – poza tym, że zakład bez ryzyka jest oferowany na start, to część bukmacherów pozwala sobie na zaoferowanie takiego bonusu graczom przy okazji jakichś specjalnych wydarzeń.

Zakład bez ryzyka jest dobrą opcją zarówno dla nowych graczy bukmacherski, jak i tych bardziej doświadczonych. Każdy z pewnością będzie zadowolony z takiego bonusu.

Zakład bez ryzyka od bukmachera eWinner

Warunki obrotu przy zakładzie bez ryzyka

Rzadko jest tak, że zakład bez ryzyka jest przyznawany bezwarunkowo. Zdarza się, ale częściej mamy jakieś wymagania do spełnienia. Na co zwracać uwagę przy warunkach obrotu bonusem?

Na początku warto sobie odpowiedzieć na pytanie, czym jest obrót? Jest to postawienie określonej kwoty w zakładach bukmacherskich. Jeśli suma stawek osiągnie wymagany pułap, możemy mówić wtedy o pełnym obrocie. Dopiero więc gdy spełnimy warunki obrotu, będziemy mogli wypłacić sumę na swoje konto.

Przy obrocie bonusem trzeba mieć na uwadzę te wymagania:

 • kurs minimalny obstawianych zdarzeń (solo i AKO), 
 • minimalną stawkę, 
 • czas na wykonanie obrotu,
 • rodzaje zakładów kwalifikujących się do obrotu,
 • dodatkowe wymagania takie jak np. wykluczenie z obrotu zdarzeń na żywo

Ważne, aby zapoznać się z warunkami bonusu przed postawieniem zakładu. Pozwoli to nam uniknąć wszelkich nieporozumień i rozczarowań.

FAQ

Czym jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka zwany inaczej cashbackiem to tzw. zakład ubezpieczony. Oznacza to, że w przypadku przegranego pierwszego kuponu, otrzymasz zwrot postawionej stawki.

Który z buków ma najlepsze warunki obrotu cashbackiem?

Bukmacherzy STS i eWinner nie wymagają żadnego obrotu zwróconą stawką. Z kolei najłatwiejsze do spełnienia są warunki w Fortunie i PZBuku

Jaki jest najwyższy zakład bez ryzyka u legalnych bukmacherów?

Najwyższy cashback znajdziesz u bukmachera BETFAN. Z naszym kodem promocyjnym zakład bez ryzyka wynosi u niego do 600 zł.

Czy warto korzystać z zakładu bez ryzyka?

Jak najbardziej. Nie musimy się dzięki niemu martwić o utratę pieniędzy w przypadku przegranej. Ponadto możemy sobie pozwolić na zagranie za wyższą stawkę, a w efekcie dajemy sobie szansę na wyższą wygraną.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar