gry karciane u bukmachera betgames

Zakłady na gry karciane. Zakłady na BetGames u bukmacherów.

Bukmacherzy wciąż starają się poszerzać swoją ofertę, by trafić z nią do dużej liczby graczy. Pandemia koronawirusa udowodniła, że warto inwestować w rozwój oferty zakładów na e-sport, sporty wirtualne, czy właśnie BetGames. Pionierem w zakresie zakładów na gry karciane jest bukmacher STS z BetGames STS. 

Zakłady na gry karciane – geneza

Osoby, które są zainteresowane grą w kasynach online mają w Polsce nieco pod górkę. Możliwość z korzystania usług kasyn została ograniczona do jedynego legalnego kasyna internetowego, który prowadzony jest przez spółkę Skarbu Państwa. W tej sytuacji alternatywą do gier kasynowych stają się zakłady na gry karciane, które można obstawiać online. Gracze zakładów bukmacherskich mogą więc obstawiać zakłady na pokera, bakarata, wojnę czy blackjacka.

BetGames STS

STS zasłużył sobie na miano najbardziej nowoczesnego polskiego legalnego bukmachera. Jako pierwszy również wprowadził do swojej oferty BetGames, czyli zakłady na gry karciane. Od tego czasu klienci bukmachera STS mogą u niego obstawiać zakłady na wojnę, pokera i bakarata. By zacząć typowanie gier karcianych, wystarczy zarejestrować się u bukmachera i odszukać zakładkę BetGames w górnym menu strony internetowej buka. Klikając odpowiedni przycisk zobaczymy 5 następujących opcji: lobby, wojna, poker, bakarat i wyniki. Lobby zawiera wszystkie potrzebne informacje do tego, by zacząć obstawianie. To przystanek dla tych graczy, którzy nie są do końca pewni jak typować zakłady karciane i chcą się dowiedzieć więcej o zasadach gry albo przeczytać instrukcję typowania. Wchodząc w kolejne zakładki z grami, przejdziemy do transmisji na żywo z prowadzonych gier karcianych przez krupierki. Przechodząc do ostatniej opcji “Wyniki” sprawdzimy zapis wyników ostatnich gier z BetGames STS. 

Warto zaznaczyć, że początkowo zakłady na gry karciane prowadzone były w języku angielskim. Gracz oglądał transmisje na żywo z prowadzonych rozdań w języku angielskim przez krupierki. Na tę chwilę rozgrywki krupierki prowadzą w języku polskim. Mogą także wchodzić w interakcje z typerami, którzy komentują rozdanie na czacie. Czat LIVE ma na celu urzeczywistnienie kasyna przez możliwość nawiązania rozmowy z krupierem. 

Poker u bukmacherów? Zakłady na poker

Poker jest niezaprzeczalnie najbardziej popularną grą karcianą. Historia gry w pokera zaczyna się już w XIX wieku. Gracze mają do dyspozycji jedną talię kart, na którą składają się 52 karty. Gracze rywalizują ze sobą o pieniądze lub żetony. Celem jest skompletowanie najlepszego układu kart. Grając w pokera obstawiasz swoje karty. Jako gracz zakładów bukmacherskich widzisz na transmisji live karty innych, wirtualnych zawodników. Twoim zadaniem jest postawienie zakładu na zawodnika, który wygra rozdanie albo zwycięski układ kart. Zakłady na poker dostępne są w BetGames STS ale nie tylko. Bukmacherem, który również oferuje zakłady na gry karciane jest TVBet w forBET. 

Czy zakłady na gry karciane są legalne? 

Branża hazardowa w Polsce jest dokładnie uregulowana przez prawo polskie. Obowiązuje tę branżę tzw. ustawa hazardowa z 2017 r. ustawa wprowadziła wiele restrykcyjnych regulacji przemysłu hazardowego. Wraz z wejściem w życiu ustawy hazardowej wszelkie dostępne kasyna stały się z automatu nielegalne. Wyjątek stanowi podmiot kontrolowany przez państwo. Kasyna są więc nielegalne, a wraz z nimi nielegalne są gry karciane. Bukmacherzy jednak oferują zakłady na gry karciane, a nie same gry karciane. W ten sprytny sposób nie naruszają żadnych zapisów ustawy hazardowej. Symulację gier karcianych nie są więc zwykłymi rozdaniami, lecz funkcjonują jako rodzaj zakładów bukmacherskich.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar